Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bugün vaktinizin büyük çoğunluğunu sevdiğiniz kişiyle beraber geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak partnerinizle aranızda küçük tartışmaların büyük sorunlara dönüşmesi muhtemel olabilir. Dönüp dolaşıp sürekli aynı konularda takılıyor olmanız her ikiniz içinde bunaltıcı etki yaratabilir. Bu konuda size daha sakin davranmanızı ve olayları daha yatıştırıcı bir şekilde dile getirmenizi tavsiye edebilirim.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mart 2018)
Yakın çevrenizle ilişkilerinizin gerginleşebileceği ve onlarla ilgili yanılgılar yaşayabileceğiniz bir gün. Kendinizle başbaşa kalmak isteyebilirsiniz. İlerisini gözönünde bulundurarak planlamalar yapmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Arkadaş çevrenizden destek görebilir hatta onlarla hareket edebilirsiniz. Sevdiklerinizin duygusal desteğini yanınızda hissetmek sizi mutlu edecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
İŞ hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber keyfiniz yerine geldi. Bir dostunuzun rahatsızlığı sizi üzebilir. Vereceğiniz moralle her şey yoluna girebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Partnerinizle birlikte katılacağınız toplantılarda duygu birliği yaparak aynı düşünceler içinde olmanız beraberliğinizi güçlendiriyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle tartışmayın. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için beslenmenize dikkat edin. Ara verdiğiniz spora yeniden başlamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Yeni kişiler ve yerler hayatınıza olumlu bir hava katıyor. Yabancılarla ilgili konuların öne çıkacağı bu dönem çok şey başarabilirsiniz. Entelektüel açıdan sizi geliştirecek deneyimler ve farklı görüşler yararlı sonuçlar getirecektir. Görüşlerinizin esneklik kazandığı bu dönem, keşfedecek pek çok konu sizi bekliyor. Değişik ilgi alanları eğitim çalışmalarını içine alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mart 2018)
İş alanınız biraz yorucu, ama mutlu bir ortam içinde olduğunuz için buna çok aldırmıyorsunuz. Yakında sevinçleriniz var. Bir arkadaşınızın iş alanı sizi çoktandır cezp ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Yetenekleriniz, sizi hedeflerinize adım adım yaklaştıracak, kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın. Kararlılığınız iyi bir özellik, ama zaman zaman inatçılığa dönüştüğünde gereksiz çatışmalara neden oluyor. Bugünlerde alış veriş yapma istediğiniz oldukça fazla, alışveriş yerlerinden uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mart 2018)
Maddi konularda beklentileriniz bir türlü gerçekleşmiyor. Parasal konularda geçmişte yaptığınız hataları bir türlü düzeltemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bugün detaylara dikkat etmeli, daha önce başlattığınız işlerde yeni düzeltmeler yapmak için hazır olmalısınız. Bu arada kendinizle de daha fazla ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed