Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2021)
Olaylar sizi işlemez hale getirebilir. Gelişmelerin tam ortasında işe yarar bir plan yapabilmek zor olabilir veya her şey göründüğü kadar basit veya karmaşık olmayabilir. Meslektaşlarınız ya da arkadaşlarınızla aranızda olan biteni daha iyi anlamak için araştırmaları derinleştirmelisiniz. Maddi durumunuzu garanti altına almak için uğraşmanız gerekiyor. Aşırılıklar kötü sonuçlar doğurabilir. Eve yakın kalmakta fayda var. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Şubat 2021)
Boğa burcu insanları, bugünlerde enerjilerinin arttığını hissedebilirler. Gayret ve sabırları fazlalaşacak ve hayata karşı daha güçlü davranmaya başlayacak. Bu durum, onları düşman gören kimseleri korkutabilir. Boğalar için önemli bir dönemin başladığını, bugün itibariyle biraz daha güçleneceklerini söylemek mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2021)
Duygusal yaşamınızda ufakta olsa zorlanmalar baş gösterebilir. Pratik zekanızla bu zorlukları istediğiniz anda yenebilirsiniz. Ancak biraz daha pozitif olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2021)
Sinirlerinize hakim olmalısınız. Önümüzdeki günlere bıraktığınız bir iş, sizi günü geldiğinde çok sıkıştıracak. Aile fertlerinden biriyle yaşadığınız tatsızlıklar canınızı sıkıyor. Aşk hayatınızdaki durgunluk sürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2021)
Ay burcunuzda size destek veriyor ve dikkat çekici kılıyor. Yepyeni başlangıçlar yaptığınız bu dönem başarı sizinle. Kişisel alanda yapacağınız atılımların ise oldukça uzun soluklu olacağı düşünülebilir. İş kaynaklı takım çalışmalar da tüm hızı ile sürmekte. Bu aktivitelerde sizi destekleyici yönde olacak ilişkilerinizde esnek olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Şubat 2021)
Yeni öneriler alacak ama önerinin kendisinden çok, önerinin geldiği yere göre karşılık vereceksiniz. Bugün yapacağınız çok uzun bir telefon görüşmesi biraz gerilmenize neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2021)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Şubat 2021)
Geleceğe ait maddi planlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir ama bunu yaparken birçok detaya da özen göstermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Şubat 2021)
Planlı davranmamak zaman zaman başınıza işler açıyor.Yolun yarısındayken pes etme özelliğinizi göz önünde bulundurarak ufak adımlarla hedefinize ulaşmaya çalışmanız daha yerinde olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed