Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2018)
Belli fikirlerinizi ortaya koymanız ve motivasyonunuz iltifatlara ve aradığınız yardımları almanıza neden olabilir. Bir kutlama önemli bir ilişkinizin romantik boyutunu fark etmenizi sağlayabilir ya da ilişkiyi geliştirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ağustos 2018)
Ani ve kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Sanat ve sanat olayları ilginizi çekebilir.Merakınızı uyandıracak konular özellikle sosyal çevreniz size değişik sürprizler hazırlayabilir. Bu arada idealist çalışmalarda da bulunabilirsiniz. Her ne kadar özgürlüğünüze çok düşkün olsanız da bugün ortaya çıkan koşullar ve yeni sorumluluklar sizden daha gerçekçi olmanızı talep ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2018)
Partnerinize karşı daha özverili davranışlar içinde bulunmalısınız. Aksi halde kendinizi de onu da rahatsız edebilir, birlikteliğinizin kopmasına sebep olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2018)
Sevdiğiniz kişiye daha fazla zaman ayırmalısınız. Birlikteliğinizle ilgili yersiz korkularınızdan bir an önce uzaklaşmanız mutluluğunuzu artıracak. Son günlerde iş hayatında gergin ve huzursuzsunuz. Tersleyecek insan arıyorsunuz. İyiliğinizi isteyen birine kapğlarğ kapatmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2018)
Çalışma koşullarınızı zorlayan şartlar içindesiniz. Biriken işler, detaylı konular karşısında oldukça hızlı hareket etmeniz gerekecek. Zamanınızı verimli kullanmanız açısından değişik teknikler denemelisiniz. Ayrıca yeteneklerinize güvenerek yol alabilirsiniz. Hizmet etmeniz gereken uğraşlar, aşırı yorgunluklar sağlığınızı zorlayabilir. Özenli olmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ağustos 2018)
Fazla hedef koyuyor, sonra bu hedefler arasında bocalıyorsunuz. Hedeflerinizi sadeleştirmeniz ve az ve öz için mücadele etmelisiniz. Ortaklık teklifi alabilirsiniz, iyi düşünün öyle karar verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2018)
Sizden beklenmeyecek kadar güvensiz, onaya muhtaç bir tavır geliştiriyorsunuz. Bu onu çok şaşırtıyor. Çalışma yaşamında beraber olduğunuz insanların ikna edilmek için beklemeleri artık sizin de canınızı sıkmaya başladı. En azından bugün bırakın, nasıl istiyorlarsa öyle düşünsünler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ağustos 2018)
Kısa vadede maddi durumunuzda endişe duyulacak bir şey görünmüyor. Geçen sıkıntılı döneminizde aldığınız desteklerle, bugünleri daha salim bir kafayla geçirebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ağustos 2018)
Çevrenizde sizin çalışkanlığınızdan ve sorumluluk duygunuzdan faydalanmak isteyenler var. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed