Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2021)
Çevrenizdeki bazı kişileri olayları sizin gözünüzle görmeleri için ikna etmeniz zor olsa da başarabilirsiniz. En önemlisi bu durumun ardından istediğiniz konularda başarıya koşmanızda daha kolay olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Haziran 2021)
Sürekli talep ediyorsunuz, çoğu zaman da istekleriniz yerine geliyor. Ama sürekli talep etmeniz çevrenizdekileri bıktırabilir. Bugün böyle bir bıkkınlıkla karşılaşabilirsiniz. Bazı durumlarda, bazı şeylerden habersiz görünme huyunuz var. Oysa her olayın canlı bir biçimde içinde olma yanlısısınızdır. Anlaşılmayan bir çıkar buluyorsunuz belki bu davranışta. Ya da bu geçmişte hayattan aldığınız bir ders.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2021)
Kartınız Bilgelik... Farklı olmak sizin için sıradan bir durum, marjinal fikirler üretmek konusunda üstünüze yok ancak her fikrinizi her yerde pat diye söylemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2021)
Sosyal çevrenizin üzerinizde oluşturduğu baskının hafiflemeye başladığını hissedebilirsiniz bugün. Her zaman bekleneni söylendiği gibi yapmanız gerekmiyor. Belki de beklemedikleri bir tavır daha çok işlerine gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2021)
Sizi iyimser ve girişken kılan gelişmeler var. Yabancılarla bağlantılı konulara odaklanarak yol alabilirsiniz. Kendinizi özgür hissedeceğiniz yeni ilgi alanları konular içinde yer alabileceksiniz. Başkalarından çok şey öğrenebileceğiniz konular entelektüel alanda size yenilikler katabilir. Hayatınızı zenginleştirmek adına kararlı olmayı başaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Haziran 2021)
Bugünler içersinde bir ziyaretçiniz olabilir. Onunla birlikte bazı çıkışlar arayacaksınız. İşinizi geliştirme düşünceleri içindesiniz, ama elinizi kolunuzu bağlayan engelleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2021)
Hüsranla biten ilişkileriniz sizi duygusal anlamda ürkek biri yapmış, gereksiz korkular barındırıyorsunuz. Cesaretli olmak ve şansınızı zorlamak için uygun bir dönem! Mesleki konularda nazik ve şefkatli olmaya çalışın. Gerek üstlerinizle ilişkilerinizde, gerekse çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde olacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Haziran 2021)
Para konularında şanssız bir dönemdesiniz. Yatırımlarınızdan beklediğiniz getirileri sağlayamadınız. Hatta getiri sağlayamadığınız gibi zarar ettiniz. Bugün bu mali sıkıntıyı üzerinizde taşıyacak , beklemeye karar vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Haziran 2021)
Zamanınızı olumlu değerlendirmeniz ve kendinizi geliştirecek işlerle meşgul olmanız gereken bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed