Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Duygusal ilişkilerinizde sezgileriniz sizi yanıltmayacak. Grup aktivitelerine veya bazı organizasyonlara katılmanız imajınızı güçlendirebilir veya ününüzü arttırabilir. Ufukta aşk var, duygularınızın bilinmesini sağlamanız olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Bazı olaylar nedeniyle gergin ve heyecanlı olacaksınız. Olaylar ve insanlar sanki hep üzerinize geliyormuş gibi bir duyguya kapılacaksınız. Kişisel sorunlarınıza ailenizin her bireyini karıştırmanız sizi böyle bir çıkmaza soktu. Ancak olayları dışarıdan tarafsız izleyen birinin öğütleri ile bu ruh halinden kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Kartınız Mesaj... Özel yaşantınızda kendinize biraz daha özenli davranmalısınız. Sizlere ilk bakıldığında çok fazla çilekeş görünüyorsunuz. Bu özverilerinizden yararlananlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Sevdiğiniz kişiye daha çok zaman ayırmalısınız. Birlikteliğinizle ilgili yersiz korkularınızdan bir an önce kurtulmalısınız. Böylece daha muftlu olacağınızı siz de göreceksiniz. Son günlerde iş hayatında gergin ve huzursuzsunuz. İyiliğinizi isteyen birine kapıları kapatmayın. Sağlığınız iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Çok keyifli ve dinamik bir güne başladınız. Sizi kısıtlayan konulardan sonra çok şey peşinde olacaksınız. Sevdiklerinizle bir arada olacağınız aile toplantıları, başarılı olacağınız yaratıcı konulardan zevk almanız söz konusu. Yaratıcı yanlarınızın geliştiği bu dönem yeni yetenekler kazanmakta kararlısınız. Spekülatif alanda aşırı iyimserlik olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Yaptığınız başvurulardan yanıt gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülebilir. İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Özel hayatınızda yaşadığınız ilişkide hata yapmamaya dikkat etmeli, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde beraberliğiniz istenmeyecek durumlara gelebilir. İşinizin geleceğini etkileyebilecek konumda olan birisi, size önemli bir meselede açık davranmayabilir, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Para, para para… Son günlerde başka şey düşünmez olmuşsunuz. Şu aralar elinizdekiyle yetinmeniz gereken bir dönemdesiniz. Yatırımlarınıza dokunmayın, bankada paranız varsa çekmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Bugün katılacağınız eğlencelerde tükettiğiniz yiyecek ve içeceklere dikkat etmelisiniz. Daha sonra sağlık problemi yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed