Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
Çalışma arkadaşlarınız ya da iş ortamınızda yaşadığınız bazı gerilimler bugünlerde duygusal anlamda çok fazla baskı altında olmanızdan kaynaklanıyor olabilir. Bu nedenle kendinizi biraz rahatlatmak adına farklı uğraşlar içinde olmanız size daha iyi farkındalıklar kazandırabilir. Ruhsal anlamda yorgunluğunuzu gidermek için en çok sevdiğiniz işleri yapmak size iyi gelecektir. Çünkü bu yaşam koşturması içinde fiziksel yorgunluğun üzerinde bir de ruhsal yorgunluğun olması bizi hayata karşı daha savunmasız bırakabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Mart 2018)
Bugün güne neşeli başlayacaksınız. Kafanızı bazı sorunlarınız ve karar almanız gereken bir konu çok fazla meşgul ediyor. Ailenizle ilişkilerinizde büyük bir soğukluk hakim. Bu soğukluğun devam etmesini istiyorsunuz. Akşam saatlerinde eski bir dostunuzla görüşebilir onun bir takım sorunları için çözüm bulmaya çalışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
Bugünlerde iş sizin için çok önemli ve beklentilerinizi yüksek düzeyde tutmanızda fayda var. Her istediğinizi elde edecek hırs sizde mevcut.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
Kendinizden önce diğer insanları düşünüp onlara hizmet etmek için büyük uğraş vereceğiniz bir gündesiniz. Sonrasında lafını etmeyecekseniz sorun yok. Ama karşılıksız değilse yaptıklarınız, kendinize dur demeye çalışın. En azından sizden bu iyiliği isteyip istemediklerine bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
İletişim ve eğitsel konular size yeni fırsatlar getiriyor. Eğitim çalışmalarınıza daha ciddi eğildiğiniz bu günlerde başarı kazanmanız söz konusu. Düşüncelerinizi başkalarına kabul ettirebilir, yaratıcı etkilerle ilerleyebilirsiniz. Yakınlarla olan ilişkiler adına ise pozitif bir gün. Pek çok konuda onların desteği ile birbirinize yakınlaşmak ve paylaşımlarınızı önemsemekte heveslisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Mart 2018)
Bazı iş birlikleriniz bir süre daha sürecek gibi görünüyor. Ekonomik olarak da önemli gelişmeler olabilir. Yakın bir dostunuzla yaşadığınız dayanışma altından kalkması zor gibi görünen sorunları kolayca aşmanıza neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Mart 2018)
Bugünlerde bir satış işiniz olabilir. Bir iki gün içinde bunun haberini alacaksınız, bu sizi rahatlatacak. İçinde bulunduğunuz sıkışıklık kalıcı gözükmüyor. Çevrenizde iyi dostlarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Mart 2018)
Birlikte olduğunuz veya gönül verdiğiniz kişi ile ilişkileriniz size gittikçe daha yavan gelmeye başladı. Bu yüzden sakın gereksiz maceralara atılmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed