Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2021)
Bu günü eskiden kalmış işlerinizi halletmek için kullanabilirsiniz.Haftanın sonuna doğru sorumluluğunuz artacak ve ek görevler yükleneceksiniz. Bu ani gelişmeler karşısında daha temkinli ve detaycı olmanız gerekecek. Çünkü alacağınız sorumluluk sandığınız kadar basit olmayacaktır. Ödemelerinizi karıştırmanız bazılarını unutmanıza neden olabilir. Herşeyi abartma meylindesiniz. Alışveriş yapmayı düşünüyorsanız biraz ihtiyatlı davranmanızda fayda vardır. Yemek konusunda abartılı davranışlarınız olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Mart 2021)
Parlak zekanızla her şeyin üstesinden kolayca gelebiliyorsunuz. Herhangi bir çalışmada, yetersiz ön hazırlıkla bile başarı elde edebiliyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinde neşe kaynağısınız. İnsanların zaaflarının üzerine fazla gitmiyor, şans tanıyorsunuz. Fakat zekanıza duyduğunuz güven sizi düzensiz, tedbirsiz bir insan yapıyor, az emek harcayıp elde eden kolaycı biri gibi görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2021)
İşiniz ve özel hayatınızda keyfiniz yerinde. Bu kadar yoğun ve güzel bir günün içerisinde iken kişilik çatışması her şeyi berbat edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2021)
Sevdiklerinizin problemleriyle ilgilenmekten strese girdiniz. Bırakın onlar kendi sorunlarına kendileri çözüm bulmaya çalışsın. Aile içindeki gereksiz sürtüşmele son verin. Ara verdiğiniz spora yeniden başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2021)
Çalışma koşullarınızı zorlayan şartlar içindesiniz. Biriken işler, detaylı konular karşısında oldukça hızlı hareket etmeniz gerekecek. Zamanınızı verimli kullanmanız açısından değişik teknikler denemelisiniz. Ayrıca yeteneklerinize güvenerek yol alabilirsiniz. Hizmet etmeniz gereken uğraşlar, aşırı yorgunluklar sağlığınızı zorlayabilir. Özenli olmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Mart 2021)
İş yaşamınızda düzenli bir şekilde çalışmalarınza devam edebileceğiniz bir gündesiniz. Karşınıza bazı küçük fırsatlar çıkacaktır ancak siz bunlarla ilgilenmek yerine dinlenmeyi ve yarım kalmış işlerinizi tamamlamayı tercih edeceksiniz. Bir süreden beri devam eden bir gerilimden bugün kurtulabilirsiniz. Ancak kafanızın içindeki sorunları tam anlamıyla çözemeyebilirsiniz. Ãœzerinde çalıştığınız konuya rahatlıkla konsantre olabiliyorsunuz ve bugün bazı işlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2021)
Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Bu aralar içtiğiniz şeylere dikkat etmeli, soğuk gıdalardan uzak durmalısınız. Boğaz ve ses kısılmaları bir süre sizi uğraştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Mart 2021)
Sizden talep edilen bir maddi desteği karşılayıp karşılamamakta kararsızlık çekeceksiniz. Ödemelerinizi gününde alamayışınız, sizi ister, istemez biraz eli sıkı biri yapıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Mart 2021)
Çevrenizdeki insanlara fazla güvenmemelisiniz çünkü yakın bir arkadaşınız size karşı bir tuzak kurma düşüncesinde. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed