Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Bugün sosyal hayatınızda olumlu bir gün geçireceksiniz. Çevrenizdeki insanlarla son derece rahat anlaşabilir, yeni dostluklar kurabilir ve eski dostluklarınızı pekiştirebilirsiniz..Eski hatalarınızdan kaynaklanan bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bugün altında olduğunuz etkiler size iddiacı bir yapı kazandırmaktadır. Bunun yanında alış verişlerde karşılaşacağınız aksaklıklar da canınızı sıkabilir. Alacağınız ya da almayı düşündüğünüz dayanıklı tüketim mallarında bazı arızalar söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Bir tür ortaklığınızda uğradığınız zarar, bazı kişilerle aranızı biraz açabilir. Yakınlarınızın bu zararda özellikle birini sorumlu görmesi, size sübjektif bir gözlem olarak geliyor. Dost ilişkilerinizdeki sonsuz kredinizi, son günlerdeki keskinliklerinizle eksiltmemelisiniz. Kendinize güveniniz, her davranışınızı doğru bulmanızı gerektirmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Kartınız Bilgelik... Farklı olmak sizin için sıradan bir durum, marjinal fikirler üretmek konusunda üstünüze yok ancak her fikrinizi her yerde pat diye söylemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Bugün yaptıklarınızla kendinizi ortaya koymanız her zamankinden daha yorucu olabilir. Hem zor işler hem de uğraştırıcı iş arkadaşları elbirliğiyle sizi yıldırmaya çalışabilirler. Sonunda kazanacaklarınızı düşünüp motive olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Yakın çevrede olup biten her konu dikkatinizi çekiyor. Kardeşler ve komşularla ilişkilerde yenilenmeler yaşamanız sizi canlandıracak. Zihinsel meşguliyetler ise tüm hızı ile devam etmekte. Düşüncelerinizi ortaya koymakta son derece başarılısınız. Eğitsel hayatınıza yeni bir yön vermek ve destek görmek sizi yeterince motive edecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Haftanın başında bir iş başvurunuzdan haber alacaksınız. Bugün ise iş hayatınızın yorgunluğunu, oradaki zorlama insan ilişkilerini tamamen unutmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor. Kararsız davranarak kaçırdığınız iş teklifinin, bir dostunuz aracılığıyla yeniden yapılmasını sağlamaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Kafanızdaki düşünceleri hayata geçirmek için zamana ihtiyacınız var. Bu aralar para piyasası sizin isteklerinize uygun değil. Sabırsız davranırsanız, istedikleriniz gerçekleşmeyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Sizinle ilgili birtakım görüşlere ilgili davranmanız, belli konularda önünüzü açacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed