Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Aile ve ev yaşamınızla ilgili önemli konu ve olaylar yaşayabilir, geçmişten gelen anlaşmazlıkları çok fazla takıntı haline getirebilirsiniz. Bu durumda size tamamen yanlış düşündüğünüzü söyleyeceğim. Hele hele iyi niyetinizin kullanıldığını asla düşünmeyin. Geçmişte yaşananlar geçmişte kalmıştır. Ama aynı sorunları bugün de yaşıyorsanız o zaman sorunun çözümünde geç kalınmış demektir. Bu durum da ilk adımı siz atmalı ve kafanızdaki karışıklığa bir son vermelisiniz. Aile huzuru, huzurların en büyüğüdür çünkü.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Sorunlarınızın birçoğunun dert edilmeyecek şeyler olduğunu biliyorsunuz. Sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor. Bazen hiç direnmeden problemleri oluruna bırakıyorsunuz. Bu çok insani gibi görünse de problemlerin artmasına neden oluyor. Küçük, küçük de olsalar gündelik problemler kümeleşip canınızı sıkabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Kartınız Silah... Günlük hayatınızdabugüne dek sürdürdüğünüz özelyaşantınıza son noktayı koymakistiyor gibisiniz. Kendinizi güçlü vekimsenin baş edemediği gibi hissedin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Sırf inat uğruna yaptığınız çılgınlıkların bedelini hep masum insanlara ödetiyorsunuz. Sorumluluk alan bir kişiliğe bürünmezseniz yakında yalnız kalabilirsiniz. Aşktaki karmaşık hislerinizden kurtulun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Maddi açıdan kritik etkiler altındasınız. Başkalarından gelebilecek kaynakları dikkatli kullanmalısınız. Kendi birikimleriniz açısından ise daha önlemci olmanızda yarar var. İş ve çalışma temponuz yükselebilir. Daha farklı dallardan kazanç elde edebileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. Ancak yatırım odaklı olduğunuz bu dönemi verimli tamamlamakta yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Bazı çıkış arayışlarınız bugünlerde netice verebilir. Başınızı kaşıyacak vakit bulamayışınızda az da olsa pay sahibi olduğunuzun farkındasınız. Bu sorun, sizi objektif bir bakışla çözüme götürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Yıldızınızın kısmet, şans yağdıracağı bir gün. Sevdiğiniz kişiye, geleceğe yönelik güçlü arzularınızdan, beklentilerinizden söz ederken olumlu davranmaya özen gösterin. Akşam saatlerinde heyecan verici gelişmeler olabilir. İşinizde değişik ve farklı konularda çalışmalar yapmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Yoğun çalışma hayatınızın, ekonomik olarak emeğinizi karşılamadığına dair inancınız sizi günden güne isteksizleştiriyor. Önümüzdeki günler içinde çok belirgin biçimde düze çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Sağlığınızı iyi koruyorsunuz, ama bazı endişelendirici belirtileri o kadar ciddiye almıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed