Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Sorunu ikimiz de biliyoruz. Bir insan istemeden önce vermesini bilmelidir. Fakat bu geçici bir olay ve herşey düzelecek, olaylar istediğiniz doğrultuda gelişme gösterecek. Girişimlerinizi, ertelemenizde fayda var. Alışverişlerde ve her türlü haberleşmelerde dikkatli olmanız gerekiyor. Süregelen bir duygusal ilişki içindeyseniz bu gün tatsızlik yaşayabilirsiniz Duygusal ilişkiler haricinde bu gün son derece dikkatli ve çevrenizdekilere karşı uyumlu olabileceğiniz bir dönemdesiniz. İş yerinizde tüm gözler ve olumsuz tepkiler sizin üzerinize çevrilmiş durumda. Gezmek, eğlenmek ama bu arada da iş yapmak istiyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Uzun zamandır beğendiğiniz insanla karşılaşmak için yaptığınız plan gerçekleşecek ve onun sizi fark etmesini sağlayacaksınız. Geleceğinizle ilgili hayaller kurmak yerine elinizdeki işi en iyi şekilde yapmaya çalışmalısınız. Etrafınızdaki insanlara ve kendinize karşı bazı sorumluluklarınızın olduğunu unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Bugün son derece duyarlısınız. Hüzün içinizi kaplamış, Neden? ve Niçin?lerle her şeyi sorguluyorsunuz. Alacağınız bazı haberler sonrasında üzüntüleriniz yerini mutluluğa bırakıyor. Rahatlayacaksınız. Son zamanlarda yaşamış olduğunuz sağlık problemi bitiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Günlük işlerinizde karmaşa ve buna bağlı olarak yakınlarınızla gerginlikler yaşanabilir. Enerjiniz yerinde. Kendinizi ifade açısından güçlü hissetseniz bile saldırgan tavırlarla anlatmak en son tercih edeceğiniz yöntem olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Kendinizi kısıtlama riskiniz var. Ãœzerinizde duygusal baskı kuran konuları biraz daha kabullenici karşılamalı, elde olmayan nedenlerin sonuçlarından ders almalısınız. Kafa karışıklığı yaşadığınız bu dönem yanlış kararlar alabilirsiniz. Başkalarına yardımcı olunabilecek konular ise size tatmin getirecek. Elinizdeki işleri sonlandırmaya bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Son günlerde size sırtını dönen şansınız, yeniden yüzünüze gülmek üzere. Hafta içinde önünüze yığılacak işlerden bazılarıyla sorunlarınız olabilir. İşlerinizi yavaş, yavaş düzene sokuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Gerek aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Gevşemeye ve hayattan zevk almaya bakın. Beklediğiniz gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz. Bugün iş yerinde küçük sorunları büyütebilir ve sağlıklı düşünemeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Uzun süredir ödenmeyen bir alacağınızı tahsil etmeniz sizi bir hayli rahatlatacak. Bundan sonra kafanızı bu parayı nasıl kullanmanız gerektiği meşgul edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Sizinle ilgili birtakım görüşlere ilgili davranmanız, belli konularda önünüzü açacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed