Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2020)
Silkinmenin, toparlanıp kendinize gelmenin zamanıdır artık. Gözünüz açık hayal görmeyi bırakın ve gerçeklere dönün. Bu şekilde hiç bir probleminiz, değil halletmek, farketmeniz dahi mümkün değil. Zaten sizi çok seven ve her zaman destekleyen yakınlarınız da bu halinizden sıkıldı. İçinizdeki gücü, potansiyeli açığa çıkarmanızı ve hem kendinizi daha iyi bir duruma taşımanızı, hem de gerektiğini anda yardımınız için size güvenebilmeyi istiyorlar.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Ağustos 2020)
Özel ilişkilerdeki duyarlılığınızda gizli bir samimiyetsizlik sezenler var. Kendinizi daha iyi ifade etmenin yolları olabilir. Bu konuda değişime açık olmanızda yarar var. Etkisini arada bir gösteren geçmiş sancıların, bugüne etkilerini en aza indirmeye çalışmalısınız. Birkaç güne kalmadan alacağınız bir sorumluluğun hazırlığına bugünden girişmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2020)
Özgür ve canlı olmak istiyorsunuz. Atak ve ihtiraslı yapınız sayesinde artılarla dolu bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2020)
Kimseyle muhatap olmak istemiyorsunuz. En azından sizi anlayan sevdiklerinize bir şans verin. Göz önünde olmanız demek, iç içe zaman geçirmeniz anlamına gelmiyor. Sosyal ortamlardan kaçarak bir şey elde edemezsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2020)
Maddi ve manevi açıdan bazı sorumluluklar sizi yıldırmakta. Ancak ortaklaşa konulara önem vermeli, bazı sınırlamalı kabul etmelisiniz. Borç alacak konularında yaşanan terslikler sizi endişeli kılmakta. Zira borç alacak konularında yeni bir plan yapmak gerekecek. Finansal yatırımlarınızla ilgili anlaşmalar size güven duygusu kazandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Ağustos 2020)
İşyerinizde başkalarının fikirlerine saygı göstermiyorsunuz ve çoğu zaman kendi bildiğinizi okuyorsunuz. Grup çalışmalarına ağırlık vermelisiniz. Ortak çalışmalar ile yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2020)
Sevgilinize karşı kuşkucu duygu ve düşünceler geliştirebilir ve kıskanç davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu durum mutluluğunuzu sarsabilir. Dikkatli olun ve duygularınızın esiri olmayın. Mesleki projelerinizi gerçekleştirmek için zamanlamanızın uygun olmadığını kabul edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Ağustos 2020)
Belli bir zaman içerisinde rahatlatıcı toparlanmalar olabilir. Eskide kalan Geçmişte yapılan hatalı tercihler, şimdilerde yaşadığınız pişmanlıklara denk düşecek boyutlarda değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Ağustos 2020)
Dayanağı olmayan bazı bilgilerle yetinip bir sorununuzdan kurtulmak istiyorsunuz. Oysa bu sorun aceleci davranmanızı gerektirecek kadar yakınınızda değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed