Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2017)
Önemli iş ve proje teklifleri ile toplu gelirler kazanabilirsiniz. Yatırım fırsatları için sezgileriniz size oldukça yardımcı olacak. Dünyanın bütün parası senin olsa bile sabah olduğunda yataktan çıkıp keyfini çıkaracak gücün yoksa fark etmez.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Aralık 2017)
Bugün işlerinizin yoğunluğu sizi yine gerilime sokabilir. Kendinizi her açıdan baskı altında hissediyorsunuz. Bu ruh hali içinde istemeden birisini gücendirebilirsiniz. Önemli olan özür dilemeyi bilmektir. İstemenize rağmen ailenize pek vakit ayıramıyorsunuz. Bir sitem alabilir, ya da imalı bir söz işitebilirsiniz. Sizi kızdırmaya çalışan kişi bugün de faaliyette.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2017)
Bugün değişik konu ve işlerle uğraşmanız sizi neşelendirecek. Gününüz fazla ışıltılı geçecek. Politika konuları sosyal hayatınızı etkiliyor. Topluma karşı konuşurken başarılı oluyorsunuz. Tatlıdil sizin doğanızda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2017)
Sevdiğiniz kişiye daha fazla zaman ayırmalısınız. Birlikteliğinizle ilgili yersiz korkularınızdan bir an önce uzaklaşmanız mutluluğunuzu artıracak. Son günlerde iş hayatında gergin ve huzursuzsunuz. Tersleyecek insan arıyorsunuz. İyiliğinizi isteyen birine kapğlarğ kapatmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2017)
Bugün kendinizi daha iyimser ve yaratıcı hissediyorsunuz. Boş zamanlarınızı keyifli konularla doldurmak, sevdiklerinize zaman ayırmak size hoş duygular yaşatacak. Değişik hobilerle ilgilenmek konusunda ise değişik fırsatlar öne çıkıyor. Kendinizi daha yaratıcı biçimde ifade edebileceğiniz konular olabilir. Bugün aşk ilişkilerinde daha akıcı zamanlar yaşanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Aralık 2017)
Gerçekçisiniz. Bu özelliğinizle sürekli dik ve sağlam duruyorsunuz. Planlama beceriniz sizi ayrıca aranan bir eleman haline getiriyor. Akşam önemli bir görüşmeniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2017)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Aralık 2017)
Parasal konularda ne kadar tutumlu davransanız da bir türlü dilediğiniz rahat kavuşamıyorsunuz. Düzenli ödemelerinizi yaptığınız zaman size para kalmadığını görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Aralık 2017)
Bugünlerde algılarınız açık olmalı. İş ilişkilerinizde belli edilmeden birileri tarafından sınanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed