Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Eylül 2020)
Karşılaşacağınız olaylar ve karşınızdaki insanın tepki ve davranışları yüzünden, küçümsediğiniz bir kimse hakkında yanıldığınızı anlayabilirsiniz. Kendiliğinden gelen destekler ve yardım teklifleriyle karşılaşabilirsiniz. Davranışlarınızdaki ani değişikliklere çok dikkat edin ve kendinizi frenleyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Eylül 2020)
Kendinize gösterdiğiniz ilgiyi saklamanıza gerek yok. Herkes tarafından yeterince tanınıyorsunuz. Yarı güvenle baktığınız ilişki ve konularda hem güven hem haz bulabilirsiniz. Yakınlarınızın işlerinizdeki aşırı yoğunluğunuz konusundaki eleştirilerini yabana atıyorsunuz. Çünkü son günlerde yaşamınıza giren ve çok zamanınızı alan sosyal faaliyet size enerji depoluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Eylül 2020)
Sıkıntılı bir dönemden çıktınız. Rahatlamanın verdiği hisle yanlış kararlar alabilirsiniz. Tedbiri bırakmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Eylül 2020)
Dolunay eş ve ortaklıklar konusunu etkileyecek. Evliliğinizle ilgili önemli bir gelişme veya çözülmesi gereken stresli bir iş gündeme gelebilir. Beklemediğiniz bir ortaklık teklifi alabilirsiniz. Evlilik, söz, nişan gibi adımlar da atılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Eylül 2020)
Son dönemde harcadığınız çabaların sonuçları üzerinde durmaktasınız. Ortaklaşa işlerin getirdiği sorumluluklar yeni kararlar almanızı zorlaştırabilir. Bu günleri daha temkinli geçirmelisiniz. Önerilerin tek başına ilerletilmesi zorlaşırken eleştiriler karşısında yıpranabilirsiniz. Bu günlerde yurt dışı ilişkilerin getirdiği destekle olaylar hızlı gelişiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Eylül 2020)
İş yerinizde yaşanacak sarsıntının sizi etkilemeyeceği çok açık görünüyor. Yine de arkadaşlarınızın tedirginliğinden etkileniyorsunuz. Sizinle görüşülmek istenilen önemli bir gelişme var, yakında aranacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Eylül 2020)
Özel hayatınızda yaşadığınız ilişkide hata yapmamaya dikkat etmeli, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde beraberliğiniz istenmeyecek durumlara gelebilir. İşinizin geleceğini etkileyebilecek konumda olan birisi, size önemli bir meselede açık davranmayabilir, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Eylül 2020)
Kendinizi sağlama alıp güvende hissetme isteğiniz, yeni insanlarla yeni para ilişkileri içine girmenizi gerektirebilir. Önümüzdeki günler içinde sürpriz sevinçleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Eylül 2020)
Bazı önyargılarınızdan kurtulmanız yararlı olacak. Geniş biri olarak değerlendirip sorunlarına uzak durduğunuz bir yakınınızın koşullarını iyice gözden geçirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed