Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2020)
İlişkilerde hem duygusal hem de aktif bir yapı bürünecek, duygusal anlamda kendinizi eksik ve yalnız hissettiğiniz her noktada sorumlu bulmaya çalışacaksınız. Kendinizi suçlamak yerine olanları anlamaya çalışmak büyük resmi görmenizi kolaylaştıracak ve kendinizi daha hafiflemiş hissedeceksiniz. Bugün sosyal çevrenizle ilgili beklentilerinizde beklediğiniz adımları alamayabilir, hâyâl kırıklığına uğrayabilirseniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Haziran 2020)
Arkadaşlık ilişkilerinize sınır koymazsanız ,aranızda farklı yakınlaşmalar doğar ki, bu da hem iş hayatınızı hem de özel hayatınızı alt üst eder. Bugünlerde böyle bir duygu karışıklığı yaşamak üzeresiniz. En kısa zamanda kendinizi toplamalısınız. Maddi konularda ailenizin etkisi altında kalmanız yüzünden zor anlar yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2020)
Ev ortamınızda arzu ettiğiniz durumu yaşamaya başladınız. Bu sessizlik kafanızı dinlendireceğe benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2020)
Özel yaşamınızda da işinizde de önemli sorunlarınız yok. Ama yakınlarınızın en küçük problemleri bile büyüttüğünüze dair düsünceleri var. Zor bir insan imaji size denk düşmüyor. İşinizle ilgili değişiklikler bugün gündeme gelerek sizi zorlayabilir. Karamsarlığa kapılmamaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2020)
Biraz dinlenmeli, kafa karıştıran konulardan uzak kalmalısınız. Bazı beklemeler kişisel planlarınızı ilerletmekte zorlanmanıza sebep olabilir. Geçmişle ilgili konuların sizi hassas kılması ile yanlış sonuçlar çıkarabilirsiniz. Duygusal yönden yıpranmalara açık olduğunuz bu günlerde eldeki işlere odaklı kalmalısınız. Çıkabilecek dedikodular üzüntü verici olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Haziran 2020)
iş yaşantınızla ön plana çıkabilirsiniz. İletişim yeteneğiniz sayesinde pek çok sorunu çözebilir ve kazancınızda artış gözleyebilirsiniz. İş yolculukları da gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2020)
Aşk hayatınızda partnerinizle aranızda ortaya çıkabilecek çatışmalardan uzak durmalısınız. Olayların büyümesine imkan vermeyin. Kendinizi oldukça öfkeli hissetseniz bile sinirlerinize hakim olun ve hoşgörülü davranın. İşinizle ilgili oldukça önemli kararlar almak üzeresiniz.f
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Haziran 2020)
Yoğun çalışma hayatınızın, ekonomik olarak emeğinizi karşılamadığına dair inancınız sizi günden güne isteksizleştiriyor. Önümüzdeki günler içinde çok belirgin biçimde düze çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Haziran 2020)
İnatçı bir tutum takındığınız gelişme, bu tutumunuz sayesinde tehlike olmaktan uzaklaşıyor. Değişik bir tavra zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144612 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed