Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2020)
Karşınızdaki kişileri durdurmak veya susturmak arzusu duyabileceğiniz bir gün. Ancak, herkes kendi fikirleriyle ve argümanıyla o kadar meşgul ki sizi duyan olmayacaktır! Yine de zarafetinizi korumanız ve katılımcı olmaktan vazgeçmemeniz yeni öneri ve teklifleri gündeme getirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Aralık 2020)
Genel özelliklerinizle beğenilen, güvenilen birisiniz Dostlarınız küçük zaaflarınızı görmezden gelebiliyorlar. Bugünlerde kendinizle fazla ilgili oluşunuz,tam tersi biri görüntüsü vermeye çalışmanıza rağmen dikkat çekiyor. Bazı yakınlarınıza karşı vicdan rahatsızlıklarınız var. Ama bundan kurtulmak adına sergilediğiniz abartı ilgilerle insanları sıkmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2020)
Kartınız İmparatoriçe... Kalbinizdeki karşı cinsi etkilemenin bir yolu da ona karşı yapıcı davranmak. Siz soğuk olduğunuzun farkına varmasanız da başkaları farkında görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2020)
Eşiniz için verdiğiniz emeklerin kıymeti bilinmeyebilir. Eğer takdir edilmek, onaylanmak ya da alkış almak amacıyla yapıyorsanız beklediğinizi alamayabilirsiniz. Amaç sadece fayda sağlamaksa yaptıklarınız çok işe yarayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2020)
Kısa yolculuklar ve zihinsel çalışmalar açısından verimli zamanlara sahipsiniz. Özellikle alacağınız haberler eşliğinde yerinizde duramayacak, yeni konular ve bilgiler sizi eğitim çalışmalarının içine çekecek. Duygularınızı daha yapıcı ifade edebilecek ve yakın çevre ile ilişkilere önem vereceksiniz. Komşular ya da yakın çevre ile olan bağlarınız güçleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Aralık 2020)
Bugün işyerinizde güne sorun ile başlayacak , günün ilerleyen saatlerinde bu sorunlardan sıyrılacaksınız. Ayrıca bugün size yeni sorumluluklar yüklenecek. Bu yüzden daha önce ilgilendiğiniz bazı iş konularında uzaklaşmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2020)
Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Aralık 2020)
Parasal yönden yaptığınız küçük bir yatırım dışında oldukça zor durumdasınız. Bugün maddi sorunlarınız için çözüm bulmaya çalışacak aile yakınlarınızdan yardım bekleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Aralık 2020)
Bugün özellikle arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. İçinde bulunduğunuz ruh hali onlarla aranızın bozulmasına sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed