Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2021)
Çok rahat bir durumda olmanıza rağmen üzerinizde dünden gelen bir yorgunluk ve zihinsel gevşeklik bulunabilir. Bu yüzden bugün zihinsel aktivite isteyen işlerden ve fiziksel yorgunluklardan uzak durmalısınız. Aslında en iyisi günün tamamını dinlenmeye ayırabilmenizdir. Birçok açıdan şansınız açık. Dostlarınızla birlikte olmanız ya da sinema gibi bir eğlence yerinde bulunmanız da olasıdır. Bununla beraber bir eğlence yerinde bulunursanız burada bulacağınız şeyin, umduğunuza uymadığını görerek hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Haziran 2021)
Bugün insanlara şans vermeyi deneyin. Bir yanlışın hatta belki de suçun, kimse sanık yapılmadan, mahkum edilmeden gerekli dersleri vermesi belki de daha mümkündür. Bugün bu sabrı olgunluğu gösterirseniz, en azından bir hayran kazanacaksınız. Kurtulmaktan umudu kestiğiniz iki sıkıntınızı hem de hiç çaba harcamadan üzerinizden atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2021)
Kartınız Örtünme... İlişkilerinizde bir saklama ve kapatma yoluna gidiyorsunuz. Böylelikle daha az acı çekeceğinizi ya da acılarınızı belli etmeyeceğinizi sanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2021)
Kendinizi bir kısır döngüde sanıyorsunuz. Ama bu geçici bir durum. Eski dostlarınızdan yardım talebinde bulunmaktan çekinmeyin. Bugün beklenmedik süprizler yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla gereksiz sürtüşmelere girmeyin. Beklediğiniz müjdeli haber yakın zamanda gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2021)
Bugün kişisel gelişim konularında önemli adımlar atabilirsiniz. Kariyerinizi etkileyecek yatırımlarda bulunmak için uygun fırsatlar çıkabilir. İşiniz için gerekli olan bazı donanımlara harcama yapmanız mümkün gözüküyor. Gelirlerinizi arttıracak ek işler ve projeler araştıracaksınız. Maddi durumunuzla ilgili konular birinci önceliğiniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Haziran 2021)
İşlerinizdeki yoğunluk önümüzdeki günlerde de devam edecek. İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu birliktelikten çok kazançlı çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2021)
Öncelikle sakin olun, sonra güvendiğiniz kişilerden yardım isteyin. Göreceksiniz her şey düzelecek. Profesyonel yaşamın gereklerini yerine getirmeniz ve saygı çerçevesinde ilişkiler kurmanız, kariyer hedeflerinize ulaşmanız açısından çok daha iyi sonuç verecektir. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Haziran 2021)
Yaptığınız akıllı yatırımlar, maddi olarak güçlenmenizi sağlayacak. Geçmişteki para tartışmaları sizi oldukça etkilemiş görünüyor. Kendinize güvenmeniz, ufukta görünen bazı riskleri önlemede yeterli değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Haziran 2021)
Bu sıralar çok gereksiz harcamalar yapıyorsunuz ama yaptığınız hatanın da farkındasınız. Kendinizi bu konuda frenlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed