Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Ne dilediğinize dikkat etmelisiniz. Yanlış nedenlerle imajınızı güçlendirmeniz durumunda, otorite konumundaki kişilerle veya resmi kurum ya da kuruluşlarla ilişkilerinizde çıkmazlar oluşabilir. Gerçekleri görmezden gelmemeli ve oyunu kuralına göre oynamalısınız. Evinize, ailenize, varsa çocuklarınıza odaklanmalı ve keyifli zaman geçirmeye çalışmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcunda bulunan Ay, gün boyu hareketli, sosyal ve aktif bir ruh halinde olacağımıza dikkat çekiyor. Sosyal aktiviteler hoşumuza gidebilir, ama öğle saatlerine kadar Venüs’ün, öğle sonrası ise Merkür’ün konumu ilişkilerde tartışmaları veya gerilimi tetikleyebilir. Daha anlayışlı olmaya çalışmamızda, egomuzu veya kibirli yönlerimizi arka plana atmamızda ve karşımızdaki kişilerin hassasiyetlerini anlamaya çalışmamızda fayda var. Dikkatli davranmamız ve cümlelerimizi dikkatle seçmemiz gereken bir gündeyiz. İlişkilerimizden dersler çıkartabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Zihninizin çok iyi çalışacağı bir gündesiniz. Zihinsel bazı aktivitelerle ilgilenebilir ve oldukça yerinde kararlar alabilirsiniz. Fikirlerinizi rahatça ortaya koyabilecek ve karşınızdaki insanlara kabul ettirebileceksiniz. Bugün bazı kimselere akıl vermek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2019)
AŞK: Sevdiğiniz kişinin size karşıolan gereksiz hareketlerindenrahatsızlık duyabilirsiniz. Hiççekinmeden onu rahatlıklauyarabilirsiniz. Kalbinizkırılacağına onu uyarmanız çokdaha doğru olacaktır.PARA: Gayet pozitif ve enerjiksiniz. Her konudasizi pohpohlayacaklar. Bu durum çok hoşunuzagitmesinden dolayı şımarabilirsiniz.SAĞLIK: Sağlık açısından hiçbir sorun yok gibi.Günü mutlu ama yorgun tamamlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Çok ortaklı bir ticari anlaşmaya imza atmadan önce hem maddi portföyü hem de insan gücü zenginliğini düşünerek hareket etmenizde fayda var. Aşktaki mutluluğunuzu dedikodular yüzünden bozmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Artık dışadönük ve kararlı olacaksınız. Olaylara daha geniş bir açıdan bakabilme şansınız size çok şey kazandırabilir. Özellikle yabancılarla ilgili konularda kendinizi geliştirme olanakları bulabilirsiniz. Eğitim çalışmalarını içine alabilecek her gelişme sizi başarıya yakınlaştıracaktır. Aynı zamanda başkalarından yapıcı destekler bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Kasım 2019)
El üstünde tutulmanıza karşın, sürekli doyumsuzluk içindesiniz. Sınır tanımayan bir hayal gücünüz var. Bu özelliğiniz yazık ki, iş hayatınızda size artı puanlar yazdırmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Bunu karşılıksız bırakmanız yanlış fikirlere neden olabilir. Şu sıralar kısa ve samimi ilişkiler sizin için daha tatmin edici olabilir. İşyerinde yaşadığınız ve altından kalkması zor gibi görünen sorunları bir arkadaşınızın desteği sayesinde aşacaksınız. Aileden birinin kişisel sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam. Çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından ilgili. Sevinçler ve üzüntüler bir arada gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Kasım 2019)
Bugünlerde hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed