Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Yakın çevre ve akrabalarınız ile yapabileceğiniz ortak konular gündeminiz de olabilir. Onlarla ilgili bazı yaşamsal planlar oluşturabilirsiniz. Bugün ani gelişen olaylar karşınızda tepkinizi kontrol etmekten çekinmeyin. Zira bunların sonuçları çok güzel olabilir. Bazen ne kadar yorulsak da yaşanılan sonuç her şeye değerdir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Mart 2018)
Kendinizi bir süredir sürekli yorgun hissediyorsunuz. Dinlenmek için ne kadar zaman ayırsanız da kendinizi dinlenmiş gibi hissetmiyorsunuz. Bugün dinlenmek için fırsat bulabileceksiniz. Zamanınızı ailenize ya da kendinize ayırarak geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan gelen davetleri reddetmeniz ve evde kalmayı tercih etmeniz muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Kartınız Dünya... Hayatınıza yeni doğacak konularda oldukça şanslı olacaksınız ki siz bile kendi mutluluğunuza şaşacaksınız. Mutluluğunuzu korumak sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Duygulara hitap eden bir üslubunuz olacak konuşurken veya yazarak kendinizi ifade edeceğiniz bir işle uğraşırken. Yardımlaşmalar, edebi çalışmalar, yakınları-nıza verilen destekler, kısa ziyaret ve geziler sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Parasal konularda son derece dikkatli olmalısınız. Elinizdeki nakit kaynakların daha özenli kullanılması gerekecek. Aşırı risk alabilir, beklenmedik giderleri kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Oysa ki tüm çabalarınız işe ait konulara yönelmeli, sıkışık olduğunuz bu dönemi en az zararla atlatmalısınız. İş hayatından gelecek parasal destekler size moral verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Mart 2018)
Bir parça cesaret isteyen kararlar vermeniz gerekebilir. Sizden beklenen ölçüde atak davranışlarınız çok şey kazandıracak. Bugün iş yaşamınızda önemli bir gün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Mart 2018)
Geleceğe dönük parasal endişelerinizi, isabetli kararlarla yok edeceksiniz. Bugün ilk girişiminizi yapabilir ve gereksindiğiniz desteği edinme yolunda bir adım atabilirsiniz. Bu konuda krediniz sınırsız gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Mart 2018)
Duygularınız sizi yanıltabilir bu sebeple bugün duygusal kararlar vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed