Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Bugün daha fazla iç dünyanıza yönelip sessizce düşünmeli ve geçmişte yaptığınız bir hatanın sonuçlarını yanlışları ve doğruları ile değerlendirmelisiniz. Sezgilerinizden yola çıkarak öncesinde sizin göremediğiniz fakat şu an daha iyi anlayabileceğiniz olaylar dizisi karşınıza çıkacaktır. Bu durumda yaşadığınız pişmanlıklar sizlere çok fayda getirmeyeceği gibi olayların gidişatını da değiştirmeyecektir. Ancak şunu yapabilirsiniz bundan sonra yaşayacaklarınızı önyargı ile değerlendirmeden derinlemesine araştırmak ve sonradan Pişman olmamak adına kimseyi sebepsiz yere suçlamamak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Özel yaşamınızda da işinizde de önemli sorunlar taşımıyorsunuz. Ama yakınlarınızın, son zamanlarda en küçük problemleri bile büyüttüğünüze dair düşünceleri var. Zor bir insan imajı, size denk düşmüyor. Bugünlerde tanıştırılacağınız ilginç kişiliklerle dostluklar geliştirme çabalarına girebilirsiniz. Kendinizi yenilenmiş hissedeceğiniz günler geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Bekarlar için bugün hayat arkadaşı seçimi arifesi. Sizler tam anlamı ile aşkı ve mutluluğu hak eden kişilersiniz. Değişime hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Eşinizle birlikte güzel vakit geçirmek, anlayış görmek ve onunla ilgili sorumluluk almak için uygun bir gün. Eğer onunla konuşmayı planladığınız ciddi bir mesele varsa sizi dinleyeceği ve sözlerinizi ciddiye alacağı bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Bir miktar dalgın ve endişeli olabilirsiniz. Geçmişe ait düşünceler öne çıkarken gereksiz kuruntuları aşmanız gerekiyor. Zira sezgilerinizden yararlanarak yeni bir yol bulabilirsiniz. Başkalarını içine alan çalışmalarda ise çok şey yapacaksınız. Aynı zamanda duygusal planda anlayış geliştirmeniz mümkün. Kişisel konularınızda ise yeni başlangıçlarınıza odaklanmaktasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Genel olarak iş yaşamınızda olumlu bir gün geçireceksiniz. Çalışmalarınızın olumlu sonuçları hevesinizi arttıracak. Fikirlerinizi pratiğe dökmede ve somut değerlendirme yapmada başarılı çalışmalar yapmanız sizi iş ortamında aranılan eleman durumuna getiriyor. Kolay çözümler bulabiliyorsunuz. Geleceğinize ilişkin bir kaygı taşımanızda bu çalışmalarda olumlu katkı sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Partnerinizden alacağınız bir haber duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Olayları çok fazla büyütmeyin. İlişkinizi sorgulamaktan vazgeçin. Aslında duygularınızı anlatabilir ve isteklerinizi rahatça söyleyebilirsiniz. Böylece ilişkiniz bir dengeye oturabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Bazı yakın ilişkilerinizde, para gibi hassas konularda sağlıklı mesafeyi koruyamıyorsunuz. Bugünlerde para ve dostluk ikilemi sıkıntılı çelişkiler yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Bugün her zamankinden daha mantıklı olmanız gerekebilir. Çünkü günün ilerleyen saatlerinde alacağınız bir haber, sizin için çok anlamlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed