Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Temmuz 2018)
Sosyal yaşamınızı, kariyerinizi veya yardım faaliyetlerinizi ilgilendiren konularda sabırlı olmanız ve doğru adımlar atarak ilerlemeniz gerekiyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Temmuz 2018)
Bugün kendinizi duygusal açıdan mutlu hissedebilirsiniz. Sabah saatlerinde ebevynlerinizle aranızda gereksiz bir tartışma çıkabilir. Bu yüzden güne gergin başlayabilirsiniz. Öğleden sonra daha sakin ve huzurlu olacaksınız. Bugün alacağınız bazı haberler sizi mutlu edebilir. Özellikle bir arkadaşınızdan alacağınız güzel haberler sizi oldukça mutlu edecek. Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Temmuz 2018)
İş yerinde hakkınızda çıkanDedikodular arttı. Öfkepatlaması yaşamamakiçin sabırlı olun. Böylegiderse size zarar verenlerişinden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Temmuz 2018)
Soğuk duruşunuz nedeniyle size yaklaşıp açılmaya çalışanlar için açık kapı bırakmanızın tam zamanı. Siz de onlara ayak uydursanız neşeli anlar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı ihmal etmeniz onu çok üzüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Temmuz 2018)
Ay burcunuzda ve sizi canlı enerjilerle donatıyor. Kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz gibi beklemede olan projelerinize hızlı biçimde yön verebilirsiniz. Duygusal açıdan hassaslık gösterdiğiniz konular ise bitmekte. Daha fazla cesaret gösterebileceğiniz adımlar yaratıcı yanlarınızı öne çıkarma şansı verecektir. Aşkta daha özverili ve yapıcı olmanız söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Temmuz 2018)
Bazı iş arkadaşlarınızdan hoşlanmadığınızı açık açık belli ediyorsunuz. Sizin işe yaklaşımınızla onlarınki çok farklı. Bu konuda siz haklısınız ve haklılığınız pek çok kişi tarafından paylaşılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Temmuz 2018)
Onunla ilgili her gün yeni bir duyum alıyorsunuz. Bu sizi, farklı birtakım kararlar almaya yöneltebilir. Üzerinizdeki etkisi kafanızda dolaşıp duran soruları ortadan kaldırmaya yetmeyecek gibi görünüyor. İş ilişkilerinizin yoğun olduğu bir gün. Yeni fırsatlar kapınızı çalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Temmuz 2018)
Açık olmanızda yarar var. Çevrenizden gizlemeyi uygun bulduğunuz birtakım para ilişkileriniz, anlamsız yere çevrenizin sizi çok yanlış değerlendirmesine yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Temmuz 2018)
Aynı ortamda bulunmak zorunda kaldığınız birisine karşı ön yargılarınız var. Sezgilerinizde haklısınız, sizinle ilgili olumlu şeyler düşünmüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed