Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2020)
Bugün duygusal açıdan oldukça karmaşık bir gün sizi bekliyor. Aşk ilişkilerinizi aşırı kıskançlık hisleri yüzünden ya da herhangi bir sebepten karıştırmaya eğilimlisiniz. Eğer kıskançlık duygularınızı bastıramazsanız çok zararlı çıkabilir, birlikte olduğunuz kişiyi kaybedebilirsiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun, bugün kadınlarla anlaşmanız oldukça zor görünüyor. Bugün onlarla yapacağınız görüşme veya konuşmalarda dikkatinizi yoğunlaştırın ve söylediklerinizin farkında olmadan nereye varabileceğini iyi hesaplayın. Yeni gelişmelere karşı daha dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Olayları iyi takip etmeniz ve sonuçlandırmanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ağustos 2020)
Elinizden tutmak, hayat içinde size destek olmak isteyen biri var. Ama siz elinizi çekiyorsunuz. İçgüdüsel bir biçimde ona güvensizlik duyuyorsunuz. Önümüzdeki günlerde karşılaşacağınız bir olaydan çok etkileneceksiniz. Bu olay sizi sevdiklerinize biraz daha bağlayacak. Geniş, sorunsuz olarak tanıdığınız birinin bugün öğreneceğiniz büyük sorunları sizi şaşırtacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2020)
Bugün değişik konu ve işlerle uğraşmanız sizi neşelendirecek. Gününüz fazla ışıltılı geçecek. Politika konuları sosyal hayatınızı etkiliyor. Topluma karşı konuşurken başarılı oluyorsunuz. Tatlıdil sizin doğanızda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2020)
Güvendiğiniz iş partnerinizin size bilinçli ya da bilinçsiz zarar vermesi söz konusu olabilir. Kontrolü devralın. Kredi için yapılan başvurularınıza olumlu cevaplar gelecek. Sevgiliniz bir sorununu size açabilir. Bu konuda ona yardımcı olmalısınız. Eski bir dostunuzla birlikte hasret gidereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2020)
Daha fazla çalışma ve didinme dönemi, Neyse ki yaratıcı yanlarınızla iş ortamında pozitif sonuçlar alabilecek durumdasınız. Yükselen iş temposunun yanına organizasyonel konular eklenince yorgunluklarınız artabilir. Beraber çalıştığınız kişiler için biraz fedakarlık yapmalısınız. Sağlıkla ilgili sorunlarınız varsa üzerinde ciddiyetle durmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ağustos 2020)
El üstünde tutulmanıza karşın, sürekli doyumsuzluk içindesiniz. Sınır tanımayan bir hayal gücünüz var. Bu özelliğiniz yazık ki, iş hayatınızda size artı puanlar yazdırmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2020)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ağustos 2020)
Yaşamak zorunda olduğunuz belirsizlik planlarınızı da sürekli değiştirmenize neden oluyor. Beklediğiniz bir ödemeyi bugün de alamayacaksınız. Önümüzdeki günlerde bir ferahlama yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ağustos 2020)
Zamanınızı iyi değerlendirdiğiniz için kendinize ayırabileceğiniz bol bol vaktiniz olacak. Bu zamanı yakın arkadaşlarınızla birlikte geçirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed