Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Uzun süredir çevap beklediğiniz işten olumlu bir haber alacaksınız. Yakın arkadaşlarınızla aranızda çıkabilecek tartışmalar ya da anlaşmazlıklar olabilir. Umduğunuzu bulamayabilirsiniz ve hayal kırıklığının etkisiyle moraliniz bozulabilir. Bir haber var. Çevrenizdeki kimseler içinde en sağlıklı olarak siz karar verebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Çok verici davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın alıcı yönünün gelişmesine neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak. Bugünlerde beklediğiniz önemli konuk, gelişini erteleyebilir. Bu erteleme size sandığınız gibi bir hayal kırıklığı yaşatmayacak. Bu gecikmeden başka bir şekilde yararlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Birlikte olduğunuz kişiye karşı bugün alıngan davranıyorsunuz. Ufak şakalara bile tahammülünüz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Eşinizle olan ilişkinizde konuşmak ve düşüncelerinizi paylaşabilmek önemli olacak. Susup oturmak veya dinleyen pozisyonda kalmak uygun değil. Aynı dilden konuşabilmelisiniz yoksa konu karşılıklı iğnelemelere dönebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
İçinde bulunduğunuz organizasyonlar değişmekte. Güçlü kişilerin desteği ile yapılanma sürecine ilerliyorsunuz. Özellikle geleceğe dönük düşüncelerinizde köklü adımlar atmanız söz konusu. Başkaları adına çok şey yapabileceğiniz bu günlerde yoğun olacaksınız. Zira iş hayatını içine alan çalışmalar ve size oldukça fazla sorumluluk getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Sabırlı olmanız gerekiyor, destek aradığınız konuyla ilgili olarak başvurduğunuz önemli bir yerden, çok umutlanacağınız haberler alabilirsiniz. Koşulların şekilden şekile girmesi, sizi umut ve umutsuzluk arasında götürüp getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Bugün sevgilinizle sıcak diyaloglar içine girebilir, bir türlü açıklayamadığınız duygularınızı anlatarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Aldığınız iş teklifi konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Şu sıralar hazırlık yapıyor ve fırsatları kolluyorsunuz, beklediğiniz haber kısa bir süre sonra size ulaşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Her zaman bir köşede kötü gün parası bulundurmanız iyi bir alışkanlık. Bu alışkanlığın ne kadar yararlı olduğunu anlayacağınız bir gün yaşayacaksınız. Aniden paraya ihtiyacınız olacak ve sizin bu duruma hazırlıklı olmanız çevrenizdekilerin şaşırmasına neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Aralık 2020)
Aşk yaşamınızda sizi cesaretinizle tanıştıracak gelişmeler söz konusu. Size yönelik ilgiyi fark etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed