Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Bugün üzerinizde karışık etkiler var ve akıntının sizi ne tarafa sürekleyeceği de hem sizin tutumunuza hem de elde olmayan dış şartlara bağlıdır. Tabi mantıklı ve dengeli davranırsanız bütün huzursuzlukları çözümleyip keyfinize bakabilirsiniz. Para ve iş konularında şansınız açık. Bu parasal şansınız aslında bir hafta, on gün kadar sürebilir. Bununla beraber harcamalarınızda gene de dikkatli olmalısınız çünkü çeşitli astro etkiler sizi abartılı harcamalara yönlendirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Bugün sizin için verimli ve olumlu bir gün olacak. Endişe duyduğunuz bazı konularda yaşacağınız olumlu gelişmeler sizin için büyük bir moral kaynağı olacak. Beklediğiniz bir haberi bugün alamayacaksınız. Fakat bunu pek önemsemeyecek ve geleceğinizle ilgili hayaller kuracaksınız. Bugün elinize geçecek fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Kendinizi mutlu hissediyor olabilirsiniz. Ancak aklınızda bazı çelişkili sorular var. Cevaplarını bulmak için çırpınıyorsunuz. Olumsuzlukları bir kenara bırakıp arkadaşlarınızla zaman geçirmelisiniz. Çevrenizde sizi destek olmak isteyen insanlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Dolunayla birlikte kendinizle baş başa kalma ihtiyacınız artabilir. Olaylar planladığınız şekilde gelişmeyebilir. Direnç gösterip inatlaşmak sizi içten içe yıpratacak etkiler bırakabilir. Sağlığınız bu günlerde özen gerektirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Ay'ın karşıt burcunuza geçmesi ile gündeminiz değişmekte. Süregelen ortaklıkları yeni bir gözle değerlendirmek, daha fazla anlayış geliştirmeniz gerekecek. Alacağınız eleştirileri yapıcı kullanmak, yeniliklere açık durmak faydalı olacak. Fikir ayrılıklarını olumlu yönde kullanabilmelisiniz. Eşin duygusal durumu size bazı huzursuzluklar taşıyacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Daha küçük, ama hayata uygun projeler daha fazla şans içerebilir. Ortak türü beraberliğinizde birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam. Fakat dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Bugün sevgilinizle sıcak diyaloglar içine girebilir, bir türlü açıklayamadığınız duygularınızı anlatarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Aldığınız iş teklifi konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Şu sıralar hazırlık yapıyor ve fırsatları kolluyorsunuz, beklediğiniz haber kısa bir süre sonra size ulaşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Belli bir zaman içerisinde rahatlatıcı toparlanmalar olabilir. Geçmişte yapılan hatalı tercihler, şimdilerde yaşadığınız pişmanlıklara denk düşecek boyutlarda değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Bu aralar sağlığınıza özen göstermiyorsunuz. Aldırmazlık ediyorsunuz ama sağlık durumunuz kötüye işaret edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed