Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Venüs-Uranüs avuşumu ile ekonomik anlamda farklı kararlar almak isteyebilir, bugüne kadar beklediniz birçok şeyi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Ortak yatırımlarınızı gözden geçirebileceğiniz ve bu konuda ayrıntıları daha da fazla incelemek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Ansızın çıkan tadilat işlemleri ya da araç, PC, telefon arızaları sizi bir müddet çaresiz gibi bıraksa da kısa bir sürede bunların üstesinden gelebileceksiniz. Yaşamınızda sizi şaşırtan bazı olayları ise akışına bırakmanız daha iyi olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mart 2018)
Uzak durmaya çalıştığınız kişiler sürekli çeşitli ortamlarda karşınıza çıkacak. Soğuk kanlılığınızı korumalısınız. Bu akşam büyük arkadaş toplantılarına girmeyi canınız istemese de eşiniz ya da arkadaşınızın hatırına boyun eğebilirsiniz. Sonuçta siz de eğlenecek ve memnun kalacaksınız. Hafta sonu sizi hoş sürprizler bekliyor. Doğum günü yakında olan Balıkları arkadaşları unutmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Kartınız Mesaj... Bugün her nedense hislerinizin hep size olumsuz haberler getireceği endişesi taşıyorsunuz. Böyle bir şey olmayacağını aslında sizde biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Etrafa saçtığınız neşeniz bol olsun ama sorumluluklarınız da ihmale gelmez. Eşiniz, hepsini hatırlamanızı sağlayabilir bugün. Beklentiniz olmayan bir arkadaşınızdan destek gelecek. Bu kişi size pada değil, fikir verecek. Durumunuzla bağdaşmayan şeyleri dikkate almayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
İşle ilgili önemli sorumluluklar aldınız. Gün ortasından sonra bu konuda önemli ortak çalışmalar içinde yer almanız ve ilişkilere dikkat etmeniz gerekecek. Özellikle sosyal paylaşımların getirdiği yeni kişilerle bazı çatışmalar öne çıkabilir. Enerjinizi doğru kullanmalı, verimli sonuçlar almaya bakmalısınız. Dostluklar ve yeni arkadaşlıklar iş konularını içine alacak şekilde gelişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mart 2018)
Çok yakın bir iş arkadaşınızın sizin aleyhinize planları olduğu duyumları sizi etkileyecek. Hemen kolayca birtakım yargılara, sonuçlara varmamanız olumlu bir özellik. Kafanızın karıştığı konularda usta gözlemciliğiniz size doğruları gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Bu aralar içtiğiniz şeylere dikkat etmeli, soğuk gıdalardan uzak durmalısınız. Boğaz ve ses kısılmaları bir süre sizi uğraştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mart 2018)
Gereksiz harcamalardan kaçınmayı biliyorsunuz ama bazı zevkleriniz söz konusu olduğunda kendinizi pek frenleyemiyorsunuz. Yeni alışverişlerden önce bütçenizi gözden geçirmeniz yerinde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mart 2018)
Birtakım kararlarınızı yeniden gözden geçirmeniz, yeni kolaylıklar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed