Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Aşk hayatınızda yaşanan sevgisizlik ve ilgisizlik sorununa karşı sert ve hırçın tavırlar içinde olabilirsiniz. Sorunlarınızı içinizde dallanıp budaklandırmadan karşı tarafınızdaki kişiyle samimi bir şekilde konuşmanız bütün sorunları çözecekken, sizin bu çözüm yolunu tercih etmemeniz içinizdeki nefretin büyümesine yol açacaktır. Bu durumda sizin birinci yolu denemeniz daha akıllıca olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekiyor. Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya ilgisiz gibi görünmeye çalışıyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi eliniz kolunuz bağlı olarak uzaktan izlemenize neden oluyor. Halbuki işin içinde olmanız yönünde de bir sürü telkin alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Duygusallığını göstererek insanları da huzursuz edebiliyorsunuz. Aşk konusunda titiz davranmanız partnerinizin düşüncelerini olumsuz etkiliyor. Ruhen çökmüş gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
“Etliye sütlüye karışmayım da başım ağrımasın” taktiği işe yaramaz bugün. Boşuna denemeyin. Sizin yaşanmış olaylara dahil olmanızı ve hatta hakemlik etmenizi isteyecekler insanlar. Sanki mahkeme kurmuşlar da size düzeni sağla diyorlar. Adil yorumlar yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Gelişen şartlar sizi biraz dalgın ve endişeli kılabilir. Geçmişe ait konular dikkat çekerken, sezgilerinize güvenmenizde yarar var. Uzun vadeli planlarda yaşanan engellere karşı önlemci olmalısınız. Akışta kalmanız gereken pek çok konuyu beklemede tutabilirsiniz. Duygusal alanda daha fazla anlayış göstermeniz size huzur getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ocak 2018)
İş hayatınızda bugün merakla beklediğiniz bir gelişme olumsuz sonuçlanacak ve sizi fazlasıyla huzursuz edecek. Gününüzü rutin işlerinizi bitirmekle geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Parayı saçarken parasızlık çekmeme ayrıcalığına çok az insan sahiptir. Bunun keyfini sürüyorsunuz. Cömertsiniz. Fakat bir zamanlar bir paragöz gibi hareket edip birinci dereceden bir yakınınıza güvensizlik göstermiştiniz. Burada da edilgenliğinizbelirleyici olmuştu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ocak 2018)
Vermek zorunda olduğunuz kararlarda yeniden düşünebileceğiniz zamanı yaratmaya çalışın. İş yaşamınız ve çok çeşitli sosyallikleriniz arasında önemli bazı tercihler gerektirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed