Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2018)
Normal koşullar altında etrafınızdaki kişiler kurallara veya söylediklerinize uygun davranma konusunda sorun çıkartmıyor olabilirler. Ancak, bugün, bu tür beklentiler içerisine girerseniz itaatsizlik veya sorumsuzluk içine girebilirler, şaşırmayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Temmuz 2018)
Bugünlerde yaşamınızla ilgili bazı muhasebelere yönelebilirsiniz. Ev yaşamına yönelik özlemler taşıyorsunuz. Son günlerdeki dağılmışlığınızın yanı sıra, bedensel yorgunluğunuz da etkili oluyor. En sağlam tercihlere oynamanız gerekecek, profesyonel anlamda bir atılım içine gireceksiniz. Bunu artılarını ve eksilerini çok iyi hesaplayarak yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2018)
Hayalperestliğin sınırınızorluyorsunuz.Oldukça derindüşüncelerinizvar amakendinizi budüşüncelerekaptırmayın.Paylaştığınız kimselersizi kırılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2018)
Sizin için önemli olan kişilerle iyi iletişim kurmakta bugün biraz zorlanabilirsiniz. Eğer bazı tavırlar yapmacık görünüyorsa, o ortamlara hiç girmemeniz daha iyi olabilir. İleriye dönük idealleriniz ve umutlarınız gerçekçi ve bambaşka. Sıradan hesaplar yaparak kazanç elde edemezsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2018)
Duygusal ve düşünsel açıdan size ilham verecek kişilerle tanışabilirsiniz. Bu kişilerle olan sohbetleriniz sayesinde olaylara ve kişilere olan bakış açınız değişecek. Meraklarınızın peşinden gitme cesareti bulabilirsiniz. Öğrenme ve araştırmaya dayalı çalışmalarınızda başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Yurtdışıyla bağlantılı işlerinize ağırlık verebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Temmuz 2018)
İş hayatınızda bir bekleme sürecindesiniz. Bu süreçte bazı insanlarla görüşmeler yapıyor ve planlarınızı yavaş yavaş uygulamaya başlıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Temmuz 2018)
Sevgilinizi kaybetme korkusu yaşıyorsunuz. Bu korkuyu, tatlı bir heyecan boyutunda bırakmanız gerekiyor. Partnerinize açılmak ya da sorunu gizli yaşamak arasında yapmanız gereken tercih oldukça net. Her şeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Temmuz 2018)
Parasal konularda şanslı bir gündesiniz. Bugün elinize beklemediğiniz bir para geçebilir ve bazı ödemelerinizi bu para ile yapabilir, rahatlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Temmuz 2018)
Kafanız dağınık dolaştığınız bugün en iyisi yapacağınız işlerde fazla iddialı olmayın ve arkadaşlarınızın desteğini isteyin. Yatırım konusunda kandırılabilirsiniz. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed