Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Aralık 2019)
Hislerinizle hareket etmek arzusundasınız ama girişim yapmak isteğiniz yüksek yanlız içgüdülerinizin ve hislerinizi iyi kontrol etmelisiniz. Bugünlerde küçük başarılar elde edebilirsiniz ve tabii ki küçük mutluluklar; bir balık insanı bunları iyi değerlendirir. Başkalarıyla ilişkilerinizde uyumlu davranıyorsunuz ve her türlü ortama uyumluluk gösterebiliyorsunuz ayrıca yeni ve beklenmedik tanışmalar size bu gün sürpriz olmasın. Aşırı hareket ve yorgunluk hastalıkları gündeme getirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Aralık 2019)
Her alanda çok yapıcı ve pozitif olduğunuz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde başlayan iyimserliğiniz gün boyu sürecek. Öğlen yemeğinde verimli bir sohbet yapabilirsiniz. İşyerinizle ilgili bir hareketliliğiniz var. Kendinizi sınırlamaya çalıştığınız bazı tutkularınız var. Hedeflediğiniz yeniliklerin bu sınırların dışında kalmasını istemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Aralık 2019)
Dikkatsizliğiniz başınıza dert açabilir. Arkadaş çevrenizde ağzınızdan çıkanları çok iyi hesaplayın. Koşulları her zaman kendi istediğiniz gibi değiştiremezsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Aralık 2019)
Sizi siz yapan değerlerin başında fedakârlık geliyor. Bunu göstermeniz gereken bir olay yaşayabilirsiniz. Karşılığı olmasa da önemli olan sizin niyetiniz. Üzerinizde çevrenizden hissettiğiniz bir baskı varsa bu size sorun yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Aralık 2019)
Ortaklaşa işler ve yakın beraberlikler önceliğini koruyor. Bugün bazı sorunları aşabilir, aradığınız destekle ilerleyebilirsiniz. Başkalarının hayatınıza getirdiği zorunlu değişiklikler anlaşmaları içine alacak şekilde gelişebilir. Aynı zamanda finansal konulara yönelik gelişmeler de ön planda olacak. Elinizdeki kaynakları zorlayan engelleri dikkat almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Aralık 2019)
İş yaşantınızda bazı şeyleri rayına oturtmayı başardınız. Fakat son günlerde işlerinizi aksatma ve gereği yapmama psikolojisi içindesiniz. Kendinize çeki düzen vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Aralık 2019)
Aşk hayatınızda partnerinizle aranızda ortaya çıkabilecek çatışmalardan uzak durmalısınız. Olayların büyümesine imkan vermeyin. Kendinizi oldukça öfkeli hissetseniz bile sinirlerinize hakim olun ve hoşgörülü davranın. İşinizle ilgili oldukça önemli kararlar almak üzeresiniz.f
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Aralık 2019)
Her zaman tedbirli oluşunuz sizi ayakta tutuyor. Paranızı arttırmak için yapılan önerilere kapılarınız kapalı. İş yaşamınızdan gelebilecek bugünkü teklifi değerlendirebilirseniz, ufkunuz bayağı açılacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Aralık 2019)
İki zıt duyguyu da zaman, zaman abarttığınızı fark etmelisiniz. Bazı konularda çok iyimserken bazı konularda da aşırı kötümser olabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed