Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Planlarınızı uygulamaya koymanız öz güveninizi arttırabilir. Fikirlerinizi paylaşabilir ve bütçe yapabilirsiniz. İnce düşünülmüş teklifler veya sunduğunuz fikirleriniz resmi tekliflere sebep olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Bugün bir şaşkınlığınız olabilir. Çoktandır görmediğiniz biriyle karşılaşabilir ve onun, hiç anımsamadığınız bir nedenle size kırgınlık duyduğunu öğrenip şaşırabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde kendinizi sakınıp katılmak istemediğiniz bir guruplaşma var. Bu guruplaşmanın belli bir insanın amaçlarına hizmet edeceği inancı içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Konuşarak ve sakin tavırlarınızla isteklerinizi gerçekleştirmeyi başarıyorsunuz. İçinizden geçenler hemen oluyor. Yüreğiniz çok zengin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2018)
İçine gireceğiniz yeni ortamda çok iyi ilişkiler kurmak size bağlı. Açıkçası herkes zaten buna niyetli olacak. Bazı agresif tipler gözünüzü korkutmasın. Niyetleri kavga çıkarmak değil. Varsa çocuklarınızla vakit geçirmeye çalışın. Günün bütün stresini atmanıza yararı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Bugün kendinizi daha iyimser ve yaratıcı hissediyorsunuz. Boş zamanlarınızı keyifli konularla doldurmak, sevdiklerinize zaman ayırmak size hoş duygular yaşatacak. Değişik hobilerle ilgilenmek konusunda ise değişik fırsatlar öne çıkıyor. Kendinizi daha yaratıcı biçimde ifade edebileceğiniz konular olabilir. Bugün aşk ilişkilerinde daha akıcı zamanlar yaşanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Haziran 2018)
İş yaşantınızda yoğun günler geçiriyorsunuz. İşlerinizi nasıl yetiştireceğinizi bilmiyorsunuz. Bu yüzden sıkıntı yaşıyorsunuz. Son günlerde kafanızda kariyerinizi başka alanlarda değerlendirmek konusunda fikriler oluşuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Aşk hayatınızda fırtınalar esse bile yaşamın diğer alanlarında karşınıza çıkan fırsatlar kendinizi bir anlamda iyi hissetmenizi sağlayacak. Sonunda siz karlı çıkarsınız. Yeni iş ilişkilerine girmekten kaçının. Problemleri düşünmenin tek başına çözüm getirmeyeceğini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Bugünlerde ailenizin desteğine ihtiyacınız olabilir. Sosyal yaşamınıza eskisine göre daha az para ayırmanız gerekecek. Sevgilinizin sizinle ekonomik anlamda bir paylaşıma girmesini biraz rahatsız edici buluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Haziran 2018)
Aile içi problemleriniz olabilir. Bu problemleri biraz alttan alarak halletmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed