Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Karışık duygular, kararsızlıklar söz konusu! Olayları zamana yaymalı ve ani kararlar almamalısınız. Kendi fikirlerini gürültülü şekilde ortaya koyan kişiler olabilir. Başkalarını öfkelendirme ihtimaliniz var. Tahmin edilmesi zor hareketleri olan ya da güvenilmez kişilerden uzak durun. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Bugün ikili ilişkilerinizde gerilim yaşayabilirsiniz. Sempatikliğinizle, düzenli çalışmanızla sizi sevenlerin takdirini kazanıyorsunuz. Ama sizi çekemeyenler mağrur tavırlarınıza sinirleniyorlar. Sağlığınızla ilgili küçük bir problem sizi üzüyor. Kendinizden büyük bir akrabanızın sevgisi size iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Günlerdir partnerinizle barışmaya çalıyorsunuz. Bu sizi iyice yıprattı. Zorlamanın bir anlamı yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Hayatınızda bir takım değişiklikler yapmak, radikal kararlar almak niyetindesiniz. Böylece bambaşka bir çevrede hatta bulunduğunuz insanlardan uzaklaşarak yeni bir düzen kurabilirsiniz. Bir şehir değişikliği olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Sözle takdir ediliyorsunuz ama işteki başarınızın parasal karşılığından pek memnun sayılmazsınız. Önümüzdeki günlerde bu sorununuzu dile getireceğiniz bir zemin bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Partnerinizden alacağınız bir haber duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Olayları çok fazla büyütmeyin. İlişkinizi sorgulamaktan vazgeçin. Aslında duygularınızı anlatabilir ve isteklerinizi rahatça söyleyebilirsiniz. Böylece ilişkiniz bir dengeye oturabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Bir alacağınızı tam olarak tahsil edememenin sıkıntısını yaşayacağınız bir gündesiniz. Bugün ödemelerle meşgul olabilir, elinize geçen paranın büyük kısmını harcamak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Haziran 2019)
Önemli fırsatların kapısı önünde duruyorsunuz. Bu fırsatların karşılığında sizden beklenenleri iyi tespit etmelisiniz. Bugünlerde iş yaşamınızdaki randevularınız özel bir dikkat gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed