Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Gün içinde zamanınızın çoğunu akrabanızla geçirecek, onu memnun etmek için elinizden geleni yapacaksınız. Bu arada yakın bir dostunuzla aranızda yanlış anlaşılmadan kaynaklanan bir problem çıkabilir. Merak etmeyin bu problemi hemen halledeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Bazı konuşmalar hayatınızın akışını değiştirebilir. Ancak sorunları çözmeniz zor olmayacak. Sizleri mutlu etmek bugün zor olsada keyfiniz yerine gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Genç insanlarla iletişimde zorlanmayacağınız, çocukla çocuk olmayı, aynı dilden konuşmayı becereceğiniz bir gün. Hobiler, spor, romantizm gibi eğlenceli şeyler için, hareketli sosyal hayatın içinde yer almak için elverişli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Size daha fazla canlılık ve kararlılık getiren Ay'ın desteğini kullanmalısınız. Daha bilinçli olduğunuz bu dönem çok şey başarabilirsiniz. Kendinize güven duymanız gereken konuları ele almak ve hızlı hareket etmek gerekebilir. Son dönemde süregelen değişiklikleri artık daha rahat görmektesiniz. Duygusal açıdan sizi etkileyen konuları aşmayı hedeflemeniz gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İlişkilerin önemli olduğu bir gündesiniz. Birçok konuda yeni kararlar alabilir bunları başkaları ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Akşam saatleri yorucu olabilir. Kendinize çok güvenseniz de öğleden sonra kendinizi ifade etmekte zorlanabilir ya da yanlış anlamalardan yakınabilirsiniz. Akşam saatlerinde yeni uğraşlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Gerek aşk, gerekse iş konularında kıskanç davranmamaya çalışın. Gevşemeye ve hayattan zevk almaya bakın. Beklediğiniz gelişmelerin olması anlamında sizi umutlandıracak adımlar atabilirsiniz. Bugün iş yerinde küçük sorunları büyütebilir ve sağlıklı düşünemeyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Maddi konularda küçük de olsa çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz yada kendinizi bu konulardan uzak tutmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Karşınıza bazı imkanlar çıkabilir ancak bunları değerlendirmeniz kolay olmayacaktır. Çevrenizdeki insanlara yardım etmek isteyeceksiniz veya maddi bazı yardım talepleriyle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Aşk yaşamınızda sizi cesaretinizle tanıştıracak gelişmeler söz konusu. Size yönelik ilgiyi fark etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed