Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Bugünlerde size uzatılan elleri sıkmak istemezseniz, hatırlayın: Hem birlikte çalışıp, hem de karşı tarafı yenme şansını yakalama ihtimaliniz de var! Geçmişte birlikte çalıştığınız ya da hareket ettiğiniz kişilere veya organizasyonlara yardım edebilirsiniz. Bu aktiviteler esnasında yaratıcılığınız artabilir ve aklınıza yeni fikirler gelebilir. Aşk hayatınız veya bağlayıcı sözler ön planda.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Genel anlamda güzel ama çok yoğun bir gün geçirmeniz söz konusu. Bazı önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Bir dostunuzun bazı tavırları sizi oldukça şaşırtabilir. Ama siz işlerinizi ve yaşamınızın akışını aksatmayın. Bugün uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuz ile beklemediğiniz bir biçimde karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Biraz geç kalmış olsanız da üstesinden gelmeyi başaracaksınız. İş konusunda canınız sıkkın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Eşinizi sizden onun için bazı fedakârlıklar yapmanızı isteyebilir. Bunu söyleyiş biçimi önemli olacak. Tatlı dil, gönülsüz bile olsanız hayır demenizi engelleyecektir. Tabii onun da bazı özverilerde bulunmasını isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Dışsal koşulları dikkatli izlemeli finansal alanda ortaya çıkabilecek koşulları dikkate almalısınız. Sınırlarınızı korumakta zorlandığınız bu dönem borç alacak temalarında sorunlar yaşayabilirsiniz. Yatırım planlarınızı etkileyen gelişmeleri önemsemeniz yararlı olacak. Geçmişte kalan bir borç nedeni ile planların değişmesi gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Yakın bir iş arkadaşınız sizin ona haksızlık ettiğinizi düşünüyor. İşle ilgili sohbetlerinizde onun özelliklerinden övgüyle söz etmemeniz dikkatinden kaçmıyor. Bu konuda konuşmayıp sizin anlamınızı bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Partnerinizle küçük bir tartışmanız olabilir. Yeni bir ilişkinin ihtiyacı içinde olduğunuzun siz de farkındasınız. Karşınızdakini incitmek istemiyorsunuz, ama ne yapsanız olmuyor. Uygun bir dille ayrılık kararınızı açıklamaya çalışın. Bol kazançlı yeni iş projeleri yapacaksınız. Şansınız açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Kazancınızın daha fazlasını hak ettiğiniz doğru da olsa, yaşanan şu günler bu konuda ümit verici değil. Bu haftanın ortalarına doğru bazı sıkıntıları atabileceksiniz. Yan gelirleriniz, bu sıkışık süreçte yine de işe yarıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Kasım 2019)
Hiç ummadığınız biri size ne kadar dostça baktığını gösterecek. Güvensiz ve çekimser davranıp ona hak etmediği bir hayal kırıklığını yaşatmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed