Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Aşk ve ilişilerde kalp kırıklıklarını onarma, sevginizi daha da güçlendirme vakti geldi. Bu noktada kendinizi ifade ediş biçiminiz, sevgiyi gösterme ve anlatma şekliniz ilişkinizin geleceğini belirleyecek daha da doğrusu sevgisel anlamda kaderinizi etkileyecektir. Kimsenin hatasını yüzüne vurup gönül kıranlardan değil hataları affedici olup gönül kazananlardan olun.
   (2.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Yeni tanışmalara ve onların getirdiği yeni dostluklara çok eğilimlisiniz. Bu konudaki girişimciliğiniz çevrenizi zenginleştiriyor ve sorunlarını, düşüncelerini sizinle paylaşmak isteyenlerin sayısı çoğalıyor. Yakın bir zamanda çok ilgisiz olduğunuz bir alan sizi cezp edecek. Uzak akraba ilişkilerinizde yakınlaşmalar, sık görüşmeler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Kartınız Mühür... Evlilik için oldukça uygun bir dönemdesiniz ve bu durumun siz de farkındasınız. Yalnızlığınızı bitirmek istiyorsunuz ki oldukça şanslı bir dönemdesiniz bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Size yöneltilen tenkitlere karşı kendinizi savunmak yerine objektif olarak verilen mesajları almaya çalışın. Tam olarak söylenen sözler size hitap etmese bile degişik anlamda bir farkındalık yaratabilir. Görüşünüz açılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Bazı belirsizlikler olsa da sizi koruyan etkiler söz konusu. Bugünlerde önemli kararlarınızı bekletmeniz yeterli olacaktır. Kendi içinizde bastırdığınız duygular ise yıpratıcı olabilir. Biraz yardımsever yanlarınızı öne çıkarmalı, sosyal organizasyonlar içinde yapabileceklerinizi düşünmelisiniz. Kafa karışıklığı yaratan etkilerden uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Her zorlukla baş edebildiğiniz için, zor bir durum olduğunda herkes kenara çekilebiliyor. Bugün de beklediğiniz desteği göremeyeceksiniz. Sizin becerikliliğiniz sorunların üzerinize yıkılmasına neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Özel hayatınızda yaşadığınız ilişkide hata yapmamaya dikkat etmeli, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde beraberliğiniz istenmeyecek durumlara gelebilir. İşinizin geleceğini etkileyebilecek konumda olan birisi, size önemli bir meselede açık davranmayabilir, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Para konulu tartışmalara dikkat. Bu sıralar bu konularda aşırı hassasiyet gösterebilirsiniz. Yakın gelecekle ilgili planlarınızda daha akılcı düzeltmeler, hedeflerinizi size yaklaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Bugün çevrenizdeki insanlara karşı fazla baskıcı davranmamaya çalışın ve konuları çok fazla abartmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed