Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Önümüzdeki iki hafta içerisinde bir sonraki adımınız netleşmiş olabilir. Dolayısıyla, o kadar ilerleyebildiyseniz olayların sonunu tahmin etmeniz de kolay olacaktır. Önemli birisiyle anlaşmaya varmak için uzlaşmacı olmak gerekiyor olabilir. Bazı aksilikler veya rötarlar olsa da kısa bir seyahat olumlu yönde değişikliklere neden olabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Bugün sevincine hazır olduğunuz bir beklentiniz var, bu gerçekleşecek gibi görünüyor. Ama bir yakınınızın bugün yaşayacağı bir para üzüntüsü sevincinizi yarıda bırakabilir. Yaptığınız bir araştırma, konuyla ilgili görüşlerinizi hızla değiştiriyor. Yanılmış oluşunuza kızıyorsunuz. Aile içinde epeydir başınızı ağrıtan bir sorunu şu günlerde çözeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Kartınız erime... Bu kart evli olanlarınçeşitli nedenlerden bazı tartışmalaryaşayabilirler. Tartışmalardan uzakdurmayı yeğleyiniz. Bekarlar için ailefertleri ile tamuyum söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Bugün koruyup kollayan ve merhametini eksik etmeyen tavırlar göreceksiniz etrafınızda. Gücü olanın bunu diğerlerinin de faydasına olacak şekilde kullanması örneğine siz de eşlik edin ve yardımlaşma içinde davranın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Burcunuzda gezinen Ay sizi girişken ve hareketli kılıyor. Hayata daha iyimser baktığınız bu günlerde yeni girişimler yapmaktan yanasınız. Bu arada maddi durumunuzla ilgili ani dalgalanmalara dikkat etmelisiniz. Ortak para konuları şu günlerde size problem kaynağı olabilir. Oraklıklarda yaşanabilecek karşıtlıklar yıpratıcı bir noktada olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
İş yaşamınızda son derece akılcı planlar yapacağınız ve bunları uygulamakta dikkatli davranacağınız bir gündesiniz. Neyi nasıl yapmanız gerektiğini biliyorsunuz ve elinizdeki imkankanları iyi değerlendirebileceksiniz. Kendinize duyduğunuz güven başarılı sonuçlar almanızda olumlu olarak etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Bazı ödemelerinize erken hazırlanmanız, sonraki ödemelerde size kolaylıklar sağlayacak. Bugünlerdeki sıkıntılarınız geçici görünüyor. Çok yakında yeni bir gelir kapısı açılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Tedirgin, kararsız görüntü size kaybettiriyor. Yakında yapmak durumunda kalacağınız önemli bir görüşmede çok rahat bir insan görüntüsü vermek zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed