Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Evinizde yapmanız gereken çalışmalarla dışarıda yapmanız gerekenler çok farklı şeyler. Biraz mantıklı düşünün ve olacak şeyleri isteyin. Bu ara özellikle aile büyüklerinizle birlikte olmak isteyecek, ailenizin daha iyi anlamak ve araştırmak gibi bir tutku içine gireceksiniz. Bu hem eğlenmeniz hem de bilmeniz gereken şeyleri öğrenmeniz açısından çok iyi olacaktır
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Aile bağlarınızı biraz daha güçlendirmeniz ve hep birlikte sorumlulukları iyice belirlemeniz gerekiyor. Sağlıksız bir ilişkiyle sürdürülen bir gönül oyunundan rahatsız gibi görünüyorsunuz. İkiliden biri size çok yakın, ama ötekine de sempati duyuyorsunuz. Bu ilişkiyi bir düzene sokma görevi edinmiş gibisiniz. Bir deniz yolculuğunuz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
AŞK: Yalnız olan Balıklarbilmeliler ki bugünlerde karşıcinsten birinin göz hapsindeler.Bu yüzden de ona karşı gözleriaçık olmalı. Elbette ki o kişiyibulduklarında onunla olmakisteyecekler. Mutluluk size yakın.PARA: Paranın mutluluk getirmediğinihissedebilirsiniz bugünlerde. Aklınız karmaşalarladolu. Partneri olan Balıklar sorunlarla uğraşıyor.SAĞLIK: Orijinal ve eksantrik bir yönünüz var.Kendiniz olmayı başarmanız harika.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Bugün çok kolay sinirlenme ve size karşı yapılanları kolay kolay kabullenme riskiniz var. Tepkinizi ılımlı biçimde göstermediği-niz takdirde zararı da öncelikle size olacak. Kontrollü olmazsanız sinirleriniz iyice yıpranabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
İş ve para konularında hızlı ve ilginç gelişmeler olabilir. Parasal birikimlerinize dair bir hareketlilik gözüküyor. Sağduyulu hareket ettiğiniz sürece kazançlarınızı arttırmanız mümkün olacak. Israrcı ve aşırı yaklaşımlar ise masraflara yol açabilir. Özellikle sponsor görüşmelerinizde dikkatli ve özenli olmanız büyük önem taşıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
İş yaşamınızda daha çok elinizde olan pojeleri devam ettirmeye çalışacaksınız ve düşüncelerinizi işinize odaklayabileceksiniz. Daha çok uzun vadeli düşüneceksiniz ve çalışmalarınızda detaycı yaklaşımlar benimseyeceksiniz. Bugün kendinizi yeniliklere kapatabilirsiniz ve sürekliliği sağlamaya çalışabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda yapacağınız çalışmaların sonuçları sizin için olumlu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Sizden talep edilen bir maddi desteği karşılayıp karşılamamakta kararsızlık çekeceksiniz. Ödemelerinizi gününde alamayışınız, sizi ister, istemez biraz eli sıkı biri yapıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ağustos 2018)
Elinizdekinin kıymetini bilmiyor, kaybettikten sonra anlıyorsunuz. Bu yüzden aceleci davranmamaya dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed