Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2020)
Gündelik rutin, bir şekilde ilerleyen yaşam şartlarınızla ilgili bazı yenilikler yapmak isteyebilir, bunun için gerekli gücü kendinizde fazlasıyla hissedebilirsiniz. Hatta bu değişikliği yaşamınızın her alanında uygulamak isteyebilir, düşünce biçiminize varıncaya kadar adeta yenilenmek isteyebilirsiniz. Uzun süredir sizler de yaşamınızın oldukça sıkıcı ilerlediğinin farkında fakat bunu yapacak gücünüzün olmadığı kanısındaydınız. Ancak şimdi bu gücünüz varken hızlıca işe koyulun derim.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ağustos 2020)
Bugün ruhsal açıdan sizi destekliyor. Kendinize ve sevdiklerinize biraz daha objektif bir gözle yaklaşmaya çalışmalısınız. Yapmak istediğiniz yenilikler için enerjiniz ve motivasyonlarınız oldukça yüksek. Ay ın rahat bir açı yapacağı bugün etrafınızla oldukça barışık olabilir, yabancı ortamlarda kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Çıkmak istediğiniz seyahatler konusunda yüksek motivasyonlara sahip olabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2020)
AŞK: Dostlarınızın uyarılarınıciddiye almayarak ruhunuzuhapsediyorsunuz. O sizi terketmediği halde siz uzak kalmayıistiyor ve birçok anlamsız konularüretiyorsunuz. Yalnız kalmayaaçık bir gündesiniz.İŞ: Kendinizi öylesine işinize yoğunlaştırmışsınızki gözünüz hiçbir şeyi görmüyor. Değişik işleryapmanız aklınıza gelmiyor. Parasal meselelerdeahenk içindesiniz. Sıkıntılı günleriniz geride kaldı.SAĞLIK: Sıkça mide bulantısı hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2020)
Yabancı kişi ve kültürlerin artılarını alıp hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Çok çalışarak elde ettiğiniz sonuçları beki de çok daha pratik yöntemlerle hesaplanandan kısa zamanda alabilirsiniz. Akıl akıl-dan üstündür lafını unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2020)
Kısa yolculuklar ve zihinsel çalışmalar açısından verimli zamanlara sahipsiniz. Özellikle alacağınız haberler eşliğinde yerinizde duramayacak, yeni konular ve bilgiler sizi eğitim çalışmalarının içine çekecek. Duygularınızı daha yapıcı ifade edebilecek ve yakın çevre ile ilişkilere önem vereceksiniz. Komşular ya da yakın çevre ile olan bağlarınız güçleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ağustos 2020)
İş yaşamınızda yoğun bir gün geçirmeye hazır olun. Zihinsel olarak çok aktifsiniz aynı anda birden çok konuyu düşünebiliyorsunuz. Bir konuya konsantre olmakta zorluk çekebilirsiniz ancak çevrenizi iyi gözlemlemeniz sizin için faydalı sonuçlar doğuracaktır. Yaptığınız işlerden keyif alacaksınız ve çevrenizdeki insanların takdirini kazanacaksınız. Oldukça enerjik olacaksınız ve bu enerjinizi olumlu olarak kullanmak için çeşitli fırsatlar bulacaksınız. Yeni girişimlerde bulunmak için olumlu bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2020)
Bazı iş arkadaşlarınızdaki önyargılı yaklaşımları çalışma hayatının klasik devinimleri olarak ele almak, zaman içersinde problemsiz ilişkileri getirebilir. Bu aralar içtiğiniz şeylere dikkat etmeli, soğuk gıdalardan uzak durmalısınız. Boğaz ve ses kısılmaları bir süre sizi uğraştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ağustos 2020)
Çok yakında hiç beklemediğiniz bir para sevinciniz olabilir. Günü yaklaşan senetlerin neden olduğu uykusuzluğu boşa çekiyorsunuz gibi görünüyor. Her şey rayına oturacak gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ağustos 2020)
Ay, size fazlasıyla cesaret ve öne çıkma isteği veriyor. Ama bugün alabileceğiniz riskler daha sonra bazı problemler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed