Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2018)
Bazı işleri halletme biçiminizde temel değişiklikler yapmanız şart oldu. Yaşam tarzınızda, bir süredir , kendinize uymayan veya sizinle bağdaşmayan oluşumlar söz konusuydu. Bir an önce, gereken uyarlamaları yapmaya başlamanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Haziran 2018)
Ne istediğinizi bilmeniz ve çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum, meyvelerini verecek. Şimdi bütün sorun bu kararlılığı korumanızda. Uzun zamandır beklediğiniz fırsatlar belki de şimdi avuçlarınızın içinde. Bugün size zor günlerinizde destek veren bir arkadaşınızla uzun, uzun konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Yeni birlikteliklere açık bir görüşme olabilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2018)
Sizler her zaman mantığınızla ün yapmışsınızdır. Çözümlemedeki usta yönünüz iş hayatınızda faydalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2018)
Sevgilinizle yüzeysel sorunlarınız var. Bunları en aza indirmeniz için sevginizi ön plana çıkarma gayreti içinde olmalısınız. Duygusallığınızı bazı dengelere oturtmanız yararlı olacak. Beklediğiniz haber gecikebilir. Anca bu moralinizi bozmasın. Bir dostunuzun sağlık sorunları sizi üzebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2018)
Araştırma ve incelemeye dayalı tüm işlerinizin üstesinden rahatça gelebileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle akademik uğraşlarınız başarı getirebilir. Bakış açınızı zenginleştirecek yeni alanlara adım atabilirsiniz. Kişisel gelişiminiz açısından faydası olacak bazı kişilerle bir araya gelebilir, keyifli sohbetler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Haziran 2018)
Çözülmez gibi görünen sorunlar bir bir ortadan kalkıyor. Bu konularda çok özel becerileri olan biriyle dayanışma içindesiniz. Bu dayanışmayı bazı yeni projelerle bir ortaklığa dönüştürme niyeti içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2018)
Oysa cesaretinizi güçlendirecek gelişmeler oldukça yeterli. İş yerinde size verilen fırsatların yerine getirilmesini bekliyorsunuz. Her fırsatta, her imkan düştükçe, size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için teşebbüste bulunun, zaman aleyhinize işliyor. Para işlerinde bugün hassas olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Haziran 2018)
Daha gerekli harcamalara yönelmeniz gerekiyor. Küçük paralarla büyük idealler pek mümkün olmayacak. Birkaç gün içinde parayla ilgili olumlu bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Haziran 2018)
Düşüncelerinizi ve duygularınızı çevrenizdeki kişilere olumlu olarak aktarma eğilimindesiniz. Kararlı çalışmalarınız size başarıyı getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed