Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
İşinizle ilgili görevlere veya ortaya çıkartmaya çalıştığınız planlara ait alışılmadık fikirleriniz olabilir. Sizi yavaşlatan maddi sıkıntılara çözüm yolu bulabilir ve kaldığınız hızla oyuna devam edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Size dostça davrananları ciddiye almanız, pek çok problemi çözmenizi kolaylaştıracak. Yaşadığınız çözümsüzlükte doğrudan bir sorumluluğunuzun olmaması sizi yeterince rahatlatamıyor. Daha üretken olmak istiyorsunuz. Bunun için sizi yüreklendirmesini beklediğiniz kişiler var. Onlardan beklediklerinizin bir kısmı bugünlerde gerçekleşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Gün içerisinde alacağınız bir miktar para sizi çok mutlu edebilir. Alışveriş yapmaya ihtiyacınız vardı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal problemlerine olumlu yaklaşmanızla sizi destekleyenlerin sayısı artacaktır. Bugün yeni bir aşk başlayabilir. Konuşmaktan çekindiğiniz için karşı tarafın sizi anlaması zor oluyor. Mesleğiniz konusunda aile büyüklerinizin tavsiyelerine kulak verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Bugün kişisel gelişim konularında önemli adımlar atabilirsiniz. Kariyerinizi etkileyecek yatırımlarda bulunmak için uygun fırsatlar çıkabilir. İşiniz için gerekli olan bazı donanımlara harcama yapmanız mümkün gözüküyor. Gelirlerinizi arttıracak ek işler ve projeler araştıracaksınız. Maddi durumunuzla ilgili konular birinci önceliğiniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Haziran 2020)
İş ilişkilerinizde büyük bir tatmin yaşıyorsunuz. İnatçı yapınız nedeniyle bazı tartışmalarda dediğim dedik tavrı gösteriyorsunuz. Her zaman sizi alttan alan birileri oluyor karşınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Maddi konulara karşı çok fazla ilgili olmayacağınız bir gündesiniz. Bu konuda devam eden bir sorununuz varsa bugün çözüm anlamında adımlar atmak sizin için kolay olmayacaktır. Maddi konularda yeni bir atılımda bulunmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Haziran 2020)
Çalışma hayatınızda sizi simgeleyen özellikleriniz var. Risk sizin için bir kaygıdan çok bir cazibe gibi. Ancak bugünlerde dikkatli olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed