Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Ertelediğiniz planlarınızı tekrar devreye alabilir bunları hızlıca yaşamınıza geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak bu konuda sizlere daha temkinli davranmanızı öneririm. Hayata karşı daha neşeli ve pozitif olmanız ya da hobilerinize yönelim sağlamanız size farklı yenilikleri de beraberinde getirecektir. Günlük ve rutin işlerinizi daha iyi planlayarak farklı projelere zaman ayırabilirsiniz. Bu kendinizi iyi hissetmeniz için gayet önem taşımaktadır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mart 2018)
Kararlılığınız sayesinde işlerinizin yoluna girmeye başladı. Ailenizle ilgili sorunlarınızı çözmek amacıyla girişimde bulunmak isteyebilirsiniz ama bugün yıldızlarınız arasındaki ters açı yüzünden önemli kararlarınızı ertelemelisiniz. Kendinizi rutin işlerinize bırakmalı, iddialı konuşmalardan kaçınmalısınız. Bir kaç gün sonra yeniden harekete geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
İnsanların sizinhakkınızdaki düşüncelerinihaddinden fazlaönemsiyorsunuz böyleyapmasanız özgüveninizaçısından daha iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Genç insanlarla iletişimde zorlanmayacağınız, çocukla çocuk olmayı, aynı dilden konuşmayı becereceğiniz bir gün. Hobiler, spor, romantizm gibi eğlenceli şeyler için, hareketli sosyal hayatın içinde yer almak için elverişli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Beklentileriniz artıyor. Ancak tutucu bir bakış açısı içinde olmaktan kaçının. Farklı bir bakış açısı kazanacağınız olaylardan çok şey çıkarabilirsiniz. . Daha kararlı olacağınız akademik çalışmaları yönetebilirseniz istediğiniz yönde ilerlemeniz söz konusu. Yabancıları içine alan yeni gelişmelerde yetersizlik duygusundan kurtuluyorsunuz. Kendinize güvenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mart 2018)
İşlerinizi yavaş, yavaş düzene sokuyorsunuz. Son günlerde size sırtını dönen şansınız, yeniden yüzünüze gülmek üzere. Hafta içinde önünüze yığılacak işlerden bazılarıyla sorunlarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
İlişkinizle ilgili karmaşık duygular içersindesiniz. Her şeyin bitmediği yolundaki inancınız devam ediyor. Duygu dünyanızdaki tıkanıklık, sorunun doğru değerlendirilmesi ön koşuluyla, radikal tavırlar gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mart 2018)
İş yaşantınızdaki güvensizlik sizi hızla bir kenara para biriktirmeye yöneltmiş görünüyor. Çok büyük güçlüklerle bir araya getirebildiğiniz paranızı iyi korumalı, yine dönemsel koşullar nedeniyle bu birikimi tüketmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mart 2018)
Dostlarınızın üzerindeki kredinize duyduğunuz güven çok yerinde. Fakat yine de, kendinizi rahat hissettiğiniz ortamlarda daha kontrollü davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed