Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Duygusal ilişkilerinizde dikkatli olmanız şartıyla başarılı ve mutlusunuz. Şayet yalnız bir insansanız çevrenizden olmayan birisi aniden hayatınıza girebilir. Süregelen bir ilişkisi olan bir bekarsanız birlikte olduğunuz kimse eskiden beri bildiği bir yalanınızı ya da ondan sakladığınız birşeyi yüzünüze vurabilir. Bunu yapması için bazı sebepleri olabilir ve onunla asla bunun tartışmasına girmemeli, bugünü geçiştirmeye çalışmalısınız. Yaratıcılığınızı ve hayalgücünüzü yararlı bir biçimde kullanmanız , gelirinizin artmasını sağlayabilir. Ayrıca, yararlı işbirliklerinde bulunmanız söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Bugün niyet ettiğiniz şeyleri uygulamada pasif kalacaksınız. Eski tecrübeleri değerlendirmeyi düşüneceksiniz. Çevrenizdeki insanlarla güzel ve akıcı konuşmanız sizi sevenlerin sayısını artırıyor. Siz önemli kişisel bir hedefe ulaşmaktasınız. Bugün yapacağınız bir kaç ziyaret size diğer insanlarla iyi ilişkiler sağlayacak. Bugün ailenizle ilgili bazı sorunları uzun uzun düşünmeniz gerekecek. Bazı konularda aşırı ısrarcı ve tutucu olmanın size büyük zararları olduğunu anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Kartınız Enerji... Bugün yaptıklarınızla çok fazla övünüyor, durduğunuz yerde duramıyorsunuz. Mutluluğunuz doruk noktasında. Karşı cins sizi çok fazla estetik görüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Bugün fikir üretmek ya da el becerisi gerektiren uğraşlar konusunda kendinizi sınırlamayın. Eski bilgi ve deneyimlerinizi de işin içine katarak çok yaratıcı şeyler ortaya koyma şansınız var. Çocuklarla iletişiminiz iyi olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Maddi konularda riskli koşullara dikkat edin. Aşırı giderler, keyifler ve çocuklar için yapılan harcamalar olabilir. Paylaşımlarda yaşanacak krizlere karşı dikkatli olmalısınız. Gün ortasından sonra yakın çevrenizle ilişkiler ve kardeşler konusu gündeme gelecektir. Aynı zamanda kısa yolculuklar, iletişim konuları üzerinde durmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
İşlerinizdeki yoğunluk önümüzdeki günlerde de devam edecek. İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu birliktelikten çok kazançlı çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Buram buram aşk kokan bir gün sizi bekliyor. Bu sıralarda ikili ilişkilerdeki başarı şansınız çok yüksek. Arkadaşlarınız aracılığıyla tanıyacağınız bir insandan beklemediğiniz kadar etkilenebilirsiniz. İş hayatınızda değişik açılımlar, değişik düşünceler söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Bugünlerde paranızı iyi idare ediyorsunuz. Neredeyse kılı kırk yararak yaşıyor, sizin savurganlığınızı bilenlerin gözlerini yaşartıyorsunuz. Yakında hiç beklemediğiniz bir masrafa gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mayıs 2018)
Özel bir konudaki rahatsızlığınızın süreklilik göstermemesi sizi gevşetmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed