Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2018)
Bugün duygusal anlamda hassasiyetiniz ve insanlardan beklentiniz söylemlerinize yansıyabilir ve kişiler sizi olduğunuzdan daha farklı algılayabilirler. Ancak her şeye rağmen bütün olumsuz duyguları bir kenara bırakıp iletişimde gereken duyarlılığı sağlayabileceksiniz. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Nisan 2018)
Bugünlerde ailenize yoğunlaşmak istiyorsunuz. Son günlerde bir arada geçen zamanlar yetersiz gelmiş gibi görünüyor. Problemli bir aşk ilişkisinde arabulucu rolü oynamanız istenebilir. Siz hiç birinin davranışını onaylamıyor gibi duruyorsunuz. Bir kırgınlık yaratmadan olumlu sonuçlandırmanın yollarını arayacaksınız. Bu, kısa vadeli bir çözümsüzlük gibi görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2018)
AŞK: Aşk konusunda kendinizeözel bir şans tanımıyor ve süreklikarşı cinsi eleştiriyorsunuz.Bugün yalnızlığa mahkumolabilirsiniz. Çünkü sevdiğinizide bir hayli incittiniz. Şimdiondan itaat ve aşk beklemeyin.İŞ: Üst düzey yöneticiliği arzu edebilirsiniz.Mevcut olan işinizde zaten gerekli saygınlığıgörüyorsunuz. Biraz sakin olup otoriteuygulamaya çalışmaktan vazgeçin.SAĞLIK: Hazımsızlık sorununuz artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2018)
Partnerinizle aranızda düşünce farkları var. Maddi konularda yaşadığınız olumsuzluklar canınızı sıkıyor. Ancak bunun geçici olduğunu unutmayın. Sorunlarınızla başa çıkmasını becerebilen bir kişisiniz. Sempatik ve neşeli tavrınızla çalıştığınız yerde gerçekten seviliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2018)
Sezgileriniz kuvvetleniyor. Para konularında riskli alanlardan bir süre uzak durmanız iyi olabilir. Öte yandan kendinizi şımartma eğilimindesiniz. Zevkler ve eğlenceye dair harcamalarınızda artış gözüküyor. Biraz daha hesaplı olmaya çalışın. Sevecen ve duyarlı tavırlarınız sayesinde çevrenizde kalabalık bir hayran kitlesi oluşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Nisan 2018)
Çok yoğun günler geçiriyorsunuz ve işin altından çıkmak için bir dost eline muhtaçsınız. Sorunlarınızı paylaşabilecek birisini bulun. Kendinizi bu kadar zorlamanın manası yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2018)
Yıldızınızın kısmet, şans yağdıracağı bir gün. Sevdiğiniz kişiye, geleceğe yönelik güçlü arzularınızdan, beklentilerinizden söz ederken olumlu davranmaya özen gösterin. Akşam saatlerinde heyecan verici gelişmeler olabilir. İşinizde değişik ve farklı konularda çalışmalar yapmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Nisan 2018)
Parasal açıdan oldukça şanslı bir döneme giriyorsunuz. Beklemediğiniz yerlerden oldukça yüklü paralar alacaksınız. Bu paraları değerlendirme konusunda akılcı adımlar atarsanız, geleceğinizi maddi açıdan garanti altına alabilirisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Nisan 2018)
Sizi beğenen, ilkeli bulan arkadaşlarınız, bir davranışınızın bazı sorumluluklardan sıyrılma çabası olduğunu düşünüyor ve bunu size yakıştıramıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed