Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Bugün birçok açıdan şanslı günlerinizden birisindesiniz. Para ve iş ilişkileriniz mükemmel seviyededir.Zekanızla yeni iş ve kazanç imkanları yaratabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda üstünüz konumunda olan kimselerden beklenmedik destekler görebilirsiniz. Yeni bir işe girmeniz ya da mevcut işinizde yeni birşeyler yapmanız olasıdır. Bugün duygusal olarak aşırı hassas durumdasınız romantik ilişkileriniz iyidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Özgüveniniz, bugünlerde size yanlış adımlar attırmaya çok eğilimli. Bazı değişik davranışlarınızla ilgili eleştirilerin, iyi niyetli ve yapıcı olabileceğini göz önüne almalısınız. Son günlerde değişen kimi koşullar, bazı kararlarınızı çabuklaştırmanıza, hazırlıklara hız vermenize neden olabilir. Önümüzdeki günlerde belirgin değişimler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Kartınız Pişmanlık... Söylediğiniz sözlerden ve görüştüğünüz kişilerden dolayı partnerinizle aranıza giren husumetten pişmanlık duyuyor, değişmek için çabalıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Bugün sevgilinizle birlikte kısa yolculuklar yapabilir, arkadaş davetlerine katılarak eglenceli vakit geçirebilirsiniz. Kalbi boş olanlar yıldırım aşklaryaşayabilir. Mesleğinizle ilgili parlak fikirlerinizihayata geçirerek kısa sürede maddi rahatlığakavuşabilirsiniz. Sağlık durumunuz gayet iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Bugün tüm dikkatinizi iş ve para konularına vermeniz gerekiyor. Gün içinde alacak ve borçlara dair konularda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Yeni bir bütçe oluşturma gereği doğabilir. Banka hesaplarınızla ilgili bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Özellikle ortak para hesapları gibi konularda değişim vurgusu artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Problemli bir ilişkinize bir süre daha katlanmak zorundasınız. Bu kişi, sizin iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor. Onunla daha mesafeli ama daha medeni bir ilişki kurma çabanız sonuç vermiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Yeni bir aşk kapınızda! Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz. Sadece seçim yaparken biraz seçici olmaya çalışın. Yeni bir iş ümidiyle karşı karşıya bulunuyorsunuz. Yapmış olduğunuz bir teşebbüs bugün meyvesini verecek, ilerisi için de yeni imkanlar kapıyı açılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Parasal konulardaki son günlerdeki başarınız bugün de devam edecek ve önümüzdeki günlerde sosyal hayatınıza zaman ayırabileceksiniz. Bütçenizi dengelediğiniz iyi oldu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ocak 2019)
Bugünlerde bazı ilişkilerinize uzak durmanızda yarar var. İstediği her şeyi gerçekleştirmeye alışmış bir yakınınız sizi yönetmeye çalışıyor. Onu kırmadan istediklerine direnmeniz zor gibi gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed