Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Yapacak çok işiniz olmasına rağmen, diğer kişilerin problemleri veya stresli tavırlarıyla uğraşmanız gerekebilir. Ancak neyse ki, siz kendi konularınıza ağırlık vererek günü daha olumlu değerlendirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Eski bir arkadaşınızla bugünlerde bir küslük halindesiniz. Aranıza giren bu soğukluk sizde buruk bir kızgınlık yaratıyor. Vicdanınızın pek rahat olmadığını hissediyorsunuz. Birbirinizi aramıyorsunuz. Bu da bu ilişkiyi yeniden sorgulamanıza neden oluyor. Bugünü ve yarını dinlenerek geçirmek istiyorsunuz. Ama hayat dolu birkaç arkadaşınız size bu fırsatı vermeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
AŞK: Çok hareketli gün geçireceğim diyerek, eş, dost arkadaşlarla birlikte olmanızdan kaynaklanan kısa süreli tartışmalar oluşabilir. Onu sık sık ararsanız değer verdiğinizi anlayacak ve tartışmalar bitecek. PARA: İşlerinizde hareketlilik var. Yerinize göz dikerek işinizi elinizden almaya çalışanlar olabilir. SAĞLIK: İçinizdeki evhamdan dolayı hassasiyet oluşturarak kramplar yaşayabilirsiniz. Özellikle mide kramplarınızı kontrol altına alınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Yazılı olarak yürüttüğünüz işler ya da duyguları ifade ederek icra ettiğiniz çalışmalar varsa bugün her zamankinden yaratıcı bir havanız olacak. Çevrenizdeki insanlara da pozitif enerjinizi aktarma şansı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
İçinde bulunduğunuz yeni dönem sorumluluklar artıyor. Yeni bir bakış açısı kazanmak eleştirilerden ders çıkarmak yararlı olabilir. Ortaklaşa ilişkilerde son derece sorumlu davranmanız gerek. Eve yönelik planlarda ise daha geniş imkanlar peşindesiniz. Özellikle bir yatırım konusu üzerinden ilerlemek ve destek görmek size güven sağlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Enerjinizi günlük işlerinize yönlendireceğiniz bir gündesiniz. Aşırı yoğunluk arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyebileceği gibi sağlığınızla ilgili sorunlar da yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Bugün ufak tefek borçlarınızı ödemeniz gerekiyor. Bunun için biraz para ayıracaksınız. Bugün kendinize bir takım harcamalar yapabilirsiniz fakat hesaplamalarınızı iyi yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Yakın bir arkadaşınız arkanızdan olumsuz şeyler düşünüyor ve bu fikrini başka insanlarla da paylaşıyor. Çevrenizdeki insanlara daha temkinli yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed