Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2020)
Bu hafta sonu, isteklerinizin nasıl gerçek olabileceğine ilişkin işaretler veya takip edilmesi gereken yol kendini göstermeye başlayabilir. Bu amaçlı bazı değişiklikler yapılması gerektiğinin farkına varabilirsiniz. Emeğiniz ve zamanınız boşa gitmeyeceğe benziyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ağustos 2020)
Bugünlere yönelik bazı kararlarınızı geçmişte biraz yanlış aldığınızı fark edeceksiniz. Bunun farkına varmak sizi bugün biraz üzebilir. Bununla ilgili düştüğünüz çıkmazdan bir arkadaşınızın desteğiyle çıkabilirsiniz. Size çok yakın birinin kafasındaki soruları netleştirmeye çalışacaksınız. Onun bir kararsızlık, ardından da karamsarlık içine düşmesini istemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2020)
BEKLENMEDİK olaylarla karşılaşmanız planlarınızda değişiklik yapmayı düşündürebilir. Düşüncelerinizi açıklamadan önce gözden geçirmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2020)
Tutulmayla birlikte yakın çevrenizi ilgilendiren yeni gelişmeler, yeni bir eğitim fırsatı, kısa bir seyahat, iletişim, el ve zihin becerisi gerektiren işler, önemli sayılabilecek ticari girişimler, fikirsel sunum ve değişimler yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2020)
İlişkilerin parasal yanı sizi yeni tedbirler almaya itecek. Zira başkalarının maddi olanaklarına daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Diğer yandan finansal anlaşmalar, borç alacak meseleleri üzerinde durmanızda yarar var. Eşin para durumu ya da ortak harcamaların artışı sorun yaratabilir. Bu konuda yeni projelerin engellenebileceği bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ağustos 2020)
İş problemlerini çözmek için duygusal davranmak yerine mantığınızı kullanmalısınız. Hatayı hep karşınızdakilerde aramak yerine onlara karşı yaklaşımlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2020)
Birlikte çıkılacak kısa bir tatil, ilişkinizi zevk alma açısından da benimsemenizi sağlayacak. İşinizle ilgili gereksiz korku ve şüphelerden arınıp isteklerinize ve başaracağınıza inanın. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarınıza yumuşak ve anlayışlı davranmak size kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ağustos 2020)
Bir yakınınızın sürekli desteği sizi rahatlatıyor, fakat daha sorumlu davranmanız bekleniyor. İdareli davrandığınızı sanıyorsunuz, ama biraz aflı görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ağustos 2020)
Yeniden ele almayı kafanıza koyduğunuz bir konuya daha sabırlı bakmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed