Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Koskoca bir yılı geride bırakıyoruz sevgili balıklar! 2015 yılından bu yana oldukça yoruldunuz ve hayatınızın en önemli deneyimlerini yaşadınız. Birçok dostunuzu, arkadaşınızı, yeri geldi akrabalarınızı elemek zorunda kaldınız. Sizin için hayatınızdan birilerini çıkartmak kolay olmazken bunu yapmaya sizi zorlayan yıllar atlattınız. Haksızlıklara uğradınız çoğunuz. Ama artık öyle bir yıl geliyor ki, 2018 kendinizi tüm gücünüzle ortaya koyacağınız ve doğru ifade edebileceğiniz harika bir yıl. Artık büyüdünüz ve yeni yapılandırmalar içerisine gireceksiniz. Biliyorum artık siz eski siz değilsiniz. Unutmayın artık şartlar sizin için gelişecek. Şimdiden yolunuz ve bahtınız açık olsun. Mutlu seneler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Sorumluluklarınızdan kaçmıyor, tersi davranış gösterenleri de ilişkilerinizin dışında tutmaya çalışıyorsunuz. Yakın bir zamanda sizinle ilgili bazı olumlu girişimlerin haberini alacaksınız. Umutlu, iyimser kişiliğiniz, dostlar arasında sınırsız krediyi hak ediyor. Bugünlerde birtakım söylentilerden duyduğunuz rahatsızlık, geçici küskünlükler yaşamanıza yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Zekanız parıldıyor. İnsanlar sizlerle iletişim içindeyken akıllarından geçenleri dahi hissedebileceksiniz. Ancak doyumsuz olan yönünüze gem vurmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Aşka olan küskünlüğünüz son bulmak üzere. Çok yakında yeni bir ilişkinin kapıları aralanabilir. İş hayatınızda gerginlikler olabilir. Tedbirli ve dikkatli olmanıza rağmen beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Meslek yaşantınızda çalışkanlığınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün. Amirlerinizle iyi ilişki kurabilir, onlara kendinizi ispatlama fırsatı bulabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan da destek bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Sizden beklenmeyecek kadar güvensiz, onaya muhtaç bir tavır geliştiriyorsunuz. Bu onu çok şaşırtıyor. Çalışma yaşamında beraber olduğunuz insanların ikna edilmek için beklemeleri artık sizin de canınızı sıkmaya başladı. En azından bugün bırakın, nasıl istiyorlarsa öyle düşünsünler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Maddi konularda yeni atılımlar yapmak isteyecek, eski bir alacağınızın peşine düşeceksiniz. Fakat bu alacağınızı tahsil edemeyeceksiniz. Maddi planlarınızı bu alacağınızı tahsil etmek üzerine yapmıştınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Göz yumacağınız bazı küçük hatalar, ilgili kişiye kazandırmaya çalıştığınız yaşamsal deneyimleri zenginleştirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed