Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Venüs-Uranüs avuşumu ile ekonomik anlamda farklı kararlar almak isteyebilir, bugüne kadar beklediniz birçok şeyi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Ortak yatırımlarınızı gözden geçirebileceğiniz ve bu konuda ayrıntıları daha da fazla incelemek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Ansızın çıkan tadilat işlemleri ya da araç, PC, telefon arızaları sizi bir müddet çaresiz gibi bıraksa da kısa bir sürede bunların üstesinden gelebileceksiniz. Yaşamınızda sizi şaşırtan bazı olayları ise akışına bırakmanız daha iyi olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Aralık 2020)
İnatçı bir tarafınız var. Çevreniz bundan rahatsız görünüyor. Kafanıza taktığınız bir konuyu kolay, kolay unutmuyorsunuz. Bugün içiniz içinize sığmıyor. Arkadaşlarınız siz hiç böyle görmediklerini söylüyorlar. Aile içindeki bir gerginliğin çok sevindirici bir şekilde sonuçlanması sizi çok mutlu etti. Gelecekle ilgili umutlarınız arttı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
AŞK: İlişkinizde sınırsız heyecanve mutluluk yaşayacaksınız. Ayınkonumu sizleri aşk insanıyapıyor. Satürnünüzün ayınızüzerinde açı sağlamasıkaramsarlığınızı törpülüyor.PARA: Günlük yaşamınızda işleilgili karamsar ve kararsız kalabilirsiniz.Kararları üstlerinize danışarak vermelisiniz.SAĞLIK: Sağlıklı beslenerek kalp sağlığınızıkoruyabilirsiniz. Bugün yoğun şekilde kızartmave yağlı yiyecekler tüketme arzusu duyuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Duygusal yönden yeni maceralara açıksınız. Zihinsel anlamda güçlü olacağınız bir gün. Bu özelliğinizi bekleyen sorunları çözmek için kullanmaya gayret etmeniz gerekiyor. Çalışma hayatınızda performans ve birikiminizle başarı gösterebilirsiniz. Ön plana çıkmaktan kesinlikle çekinmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
İlişkilerinizde kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz koşullar oluşabilir. Hatta evlilik kararı gündeme gelebilir. Yalnız dikkatinizi özel hayatınız kadar işinize de vermelisiniz. Çünkü rakipleriniz pek boş durmayabilir. Detayların önemli olduğu işlerinizi mutlaka kontrol edin. Anlaşmalarda dengeleri gözetmeyi unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Aralık 2020)
İş hayatınızda ufak, tefek aksaklıklarınız olabilir. Mesleki dayanışmalar sizi yüksek bir moralde tutacak. Zor, yoğun günlerin arkasında, umutlarınızı tekrar dirilteceğiniz gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Yaşadığınız ilişkiden ne kadar isteseniz de kurtulamıyorsunuz. Memnun değilsiniz, sürekli tartışma ve kavga dolu bir beraberlik bu. Bu durum sizi oldukça rahatsız ediyor. Maalesef mutlu günler geride kalmış. Yapacağınız en akıllıca iş bu ilişkiyi bir an önce bitirmek olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Parayla ilişkiniz yok gibi. Olunca herkesle paylaşıyor ve düşünmeden harcıyorsunuz, olmayınca da problem etmiyorsunuz. Bugünlerde eliniz biraz ferah, harcayacak yer arıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Gün bir miktar yorucu geçse de çok şey başarabilirsiniz. Sorumluluklarınıza özellikle dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed