Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Yakın çevre, kardeşler ve komşular ile ilgili bazı gerilimler söz konusu olabilir. Bu konuda sizlere daha uzlaşmacı olmanızı tavsiye ediyorum. İnsan doğası gereği toplum içinde yaşadığından bazı kurallara daha fazla dikkat etmelidir. Ancak bunu suistimal eden kişiler de mutlaka çıkacaktır. Bu durumda size daha fazla anlayışlı olmanızı öneririm. Konuşarak halledemeyeceğimiz hiçbir şey yoktur aslında.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Mart 2018)
Çevrenizle işletişiminizin yoğun olacağı, aktif geçebilecek bir gün. Yakın çevrenizle ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizi güçlendirmek için çaba harcayabilirsiniz. İleriye dönük planlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekmekte. Arkadaşlarınızdan aldığınız öneriler kafa karıştırıcı da olabilir. Bugün kendinizi yaratıcı ve girişimci hissedeceksiniz. Seyahat ve eğitim konuları gündemde. Ailenizle paylaşımınızın arttığı gözleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
İnsanların sizinhakkınızdaki düşüncelerinihaddinden fazlaönemsiyorsunuz böyleyapmasanız özgüveninizaçısından daha iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Eğer hukuki bir süreciniz varsa sonuçları size ek sorumluluklar yükleyebilir. Aldığınız bir eğitim söz konusu ise bilgi açığını tamamlamak, teorik ve pratik anlamda eksiklerinizi yerine koymak gerekliliğini göz ardı etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Anlaşmalar ve sözleşmelere dair çalışmalarınızda yoğun bir süreç içine girebilirsiniz. İşbirliği ve uzlaşma yönünde daha çok çaba göstermelisiniz. Eğitim ve akademik uğraşlarınızı ihmal etme eğilimindesiniz. Bu alanlardaki sorumluluklarınızı ertelemeniz sıkıntı yaratabilir. Kardeşlere dair konularda hareketlilik gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Mart 2018)
İş yaşantınızda bu günler gelişmeler tam istediğiniz gibi. Bugün amirlerinizden biri ile tatil konusunda konuşabilir ondan izin alabilirsiniz. İş arkadaşlarınızdan biri ile bugün kısa bir tartışma yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Sevgilinizin bazı şikayetleri size dış kaynaklı geliyor. Birkaç arkadaşının size olumlu bakmadıklarını biliyor ve ilişkinizin onlardan etkilendiğini düşünüyorsunuz. İşinizle ilgili uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar, bugün yine karşınıza çıkabilir. Yaşadığınız sorunlar motivasyonunuzu etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Mart 2018)
Maddi konularda kararsız tutumlar gösterebileceğiniz bir gün. Parasız kalma tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Şansınızı aşırı zorlamamalısınız, harcamalarınıza daha çok dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Mart 2018)
Arkadaş çevreniz ve sosyal konular ilginizi çekse bile bu alanda çok rahat şartlar yok. Farklı düşünceler ya da sürpriz gelişmeler, amaçlarınızı değiştirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed