Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Çalışma arkadaşlarınızla aranızda iş anlaşmazlıkları veya bazı kriz durumları yaşayabilir ortaya çıkan gerçeklerle bir anda yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınıza biraz daha fazla dikkat etmeniz gereken bir gün. Stres yaratan ve üzüntüyle tetiklenen sağlık problemlerine karşı dikkatli olmalı, buna karşı gereken önlemi almalısınız. Hayatta sağlığınız olduğu sürece her şeyi yapmaya gücünüz yetecektir. Zorluklar sizi yıldırmasın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Özel yaşamınızdan çok zihinsel uğraşılara önem verdiğiniz bir dönemdesiniz. Bunu paylaşabildiğiniz bir çevrenin içindesiniz ve bu sıralar bu çevrenin dışına çıkmak istemiyorsunuz. Bugün zorunlu bir ziyaret yapmak zorunda kalabilirsiniz, ya da istemediğiniz bir anda bir konuğunuz olabilir. Günlük planınız alt üst olduğu için canınız sıkılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Kartınız Enerji... Her şeyin kendi istediğiniz doğrultuda olmasını beklemeniz çok yanlış. Enerjinizi sizin için gereksiz olan kişilere harcamamanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Uzun süredir beklentilerinizin karşılıksız kalması sabrınızı zorladığı için bazı olaylara kesin çözüm getirmek istiyorsunuz. Duygularınızdaki eski coşkuyu aradığınız günlerdesiniz. Bugün olayları çok fazla abartmayın. Maddi anlamda istediğiniz olanakları sağlamak için daha çok çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Aynı anda birden fazla işe girişebilirsiniz. Ancak kısa yolculuk planlarınız ve iletişimde bazı aksaklıklar söz konusu. Konuşmalar ve iletişim içinde olduğunuz kişilerle bir araya geleceğiniz aktiviteler de öne çıkacak. Yeni haberler yanında eğitim hayatında belirlediğiniz hedefler dikkat çekecek. Değişik sorumluluklar karşısında somut planlar üretmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Meslek yaşantınıza odaklanmak isteyebileceğiniz bugün, ortak çalışmalar size büyük güven sağlayabilir. Bu arada grup çalışmalarında tanışabileceğiniz kimselerle duygusal yoğunlaşmalar yaşayabilirsniz. Bugün iş yaşamınızda olumlu gelişmeler var. Amaçlarınız doğrultusunda çalışabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Bugün sevgilinizle sıcak diyaloglar içine girebilir, bir türlü açıklayamadığınız duygularınızı anlatarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Aldığınız iş teklifi konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Şu sıralar hazırlık yapıyor ve fırsatları kolluyorsunuz, beklediğiniz haber kısa bir süre sonra size ulaşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Harcarken elinize çok yakışıyor, hakkını veriyorsunuz. Şu tasarruf uyarılarını biraz ciddiye alsanız iyi edersiniz. Çünkü çok yakında yerine geri gelmeyecek bir para çıkışınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Birtakım konularda özel bir süreçtesiniz. Aceleyle varılmak istenen sonuçlar, bu niyet ölçüsünde gitgide uzaklaşabilir. Bugünlerde bazı kararlarınızın önünde uzun, uzun düşünmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed