Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Seçenekleriniz var, ama maddi, manevi ya da fiziksel olarak aşırılığa kaçmamak için artı ve eksilerinin doğru hesaplanması gerekiyor. Yetenek ve özellikleriniz size kazandırabilir. Çevrenizdeki kişilere istediklerinizi yaptıramıyorsanız, belki de yanlış burç yorumunu okuyor olabilirsiniz. Kısaca, o kadar olumlu kullanılabilecek bir gündesiniz! Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Bugün içiniz içinize sığmıyor. Arkadaşlarınız sizi hiç böyle görmemiş gibi davranabilirler. Aile içindeki bir gerginliğin çok sevindirici bir şekilde sonuçlanması sizi çok mutlu ediyor. Gelecekle ilgili umutlarınız arttı. İnatçı bir tarafınız var. Çevreniz bundan rahatsız görünüyor. Kafanıza taktığınız bir konuyu kolay, kolay unutmuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
İnsanları etkilemekte üzerinize yok. Tatlı diliniz ve güleryüzünüz sayesinde çevrenizde dostlarınız artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
İnsanların hakkınızda ne düşündüğüne çok fazla aldırmıyorsanız sorun yok. Ancak bu sizin için önemli ise, arkanızdan laf edilmesine sebep olabilecek, kafa karıştıran tavırlardan, bu tarz konuşmalardan uzak durmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Gücünüzü ve yeteneklerinizi ortaya çıkarabileceğiniz şartlar var. İş ortamında etkin olmak, hızlı ilerlemek durumundasınız. Ancak biraz fedakarlık yapmanız gerekebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerin sorumluluklarını almak sizi oldukça yorabilir. Sizi zayıf düşürebilecek şartları dikkate almalısınız. Eksiklerinizi gözden geçirdiğiniz bu dönem zamanı verimli kullanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Yenilik peşindesiniz. Bu özelliğinizi keşfeden biri sizi desteklemek istiyor. Önümüzdeki günler içinde onunla, sizi umutlandıran bir görüşmeniz olacak. İşinize yatkınlığını keşfetmeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Patronunuz sizden yeni bir atak bekliyor. Bu durum sizde huzursuzluk yaratabilir, ama üzerinde çalıştığınız projenizi sonuçlandıracaksınız. Parasal konulardaki endişeleriniz duygularınızda karmaşa yaratabilir. Önümüzdeki günlerde, böbreklerinizle ilgili sorunlar çıkabilir, dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Sizden destek bekleyenler var, fakat koşullarınız çok elverişli görünmüyor. Çok gecikmiş bir alacağınız bugün ödenebilir. Dengeli ve hesaplı bütçe yapmanızın yararını görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ocak 2019)
Bugün bir çok açıdan şanslı etkiler altında olacaksınız ve alacağınız kararların sonuçları sizin için verimli olacaktır. Elinize geçecek fırsatları kaçrmamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed