Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Olayların kendi istediğiniz şekilde gelişmesi veya fikirlerinizin kabul görmesi konusunda kendinizi haklı görebilir ve ısrarcı olabilirsiniz. Ancak, öncelikle bazı soru işaretlerini yanıtlamanız gerekiyor olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Pek çok konuda yakınlarınız sizden daha kesin tavırlar bekliyorlar ama yaradılışınızda sakinlik ve olayları soğukkanlı olarak düşünmek olduğu için kesin karalardan kaçıyorsunuz ve olayların sonunu bekliyorsunuz. Bu yüzden de pek çok fırsatı kaçırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Aşk hayatınızdaki başarıyla iş hayatınız aynı oranda olumlu yürümüyor. Başarılı olmanız gereken yerlerde kıvrak manevralarla hareket edemiyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Kendinizi kısıtlanmış ve istediğiniz hiçbir şey için yeterince zaman yaratamıyor gibi hissedebilirsiniz bugün. Oysa ki o zamanı yönetmek de sizin elinizde aslında. Biraz kendinizle baş başa vakit geçirmeye ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Çok başka beklentiler içindesiniz. Uzaklarla ilgili her konu sizi yeni planlar yapmaya itecek. Bir arada olacağınız kişilerle çok kararlı akademik hayatınıza yönelik destekler hızlanabilir. Hazırlıklarınızın hızlandığı bu süreçte bilinçli olmaya çalışmalısınız. Kendinizi geliştirdiğiniz her konu ilerleyen süreçte kariyer hayatınızı etkileyecek boyutta tecrübeler kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Bugün bir iş arkadaşınızla konuşurken ses tonunuza dikkat etseniz iyi olur. Haşin tutumunuz iş yerindeki huzurunuza ve daha da önemlisi kariyerinize mal olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Aşk hayatınızda fırtınalar esse bile yaşamın diğer alanlarında karşınıza çıkan fırsatlar kendinizi bir anlamda iyi hissetmenizi sağlayacak. Sonunda siz karlı çıkarsınız. Yeni iş ilişkilerine girmekten kaçının. Problemleri düşünmenin tek başına çözüm getirmeyeceğini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Umutlu olduğunuz bir para meselesinde yakında bazı gelişmeler olabilir. Bugün bu gelişmeyle ilgili sevineceğiniz bir haber alacaksınız. Göze görünmeyen küçük harcamalarınızın önünü kesmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Haziran 2018)
Yaşayacağınız gerilimler ikili ilişkilerinizi etkileyecektir. Planlarınız doğrultusunda hareket etmeye devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed