Balık Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Nedeni belli olmayan bir mutluluk içindesiniz. Bugün mutlu uyanacaksınız ve gün boyu mutluluğunuz devam edecek. Sabah saatlerinde kalabalık bir grupla buluşabilirsiniz. Akşam saatlerinde bir kutlama olabilir. Bu kutlama direkt sizinle ilgili değil ama siz yeterince tadını çıkaracaksınız. Bir yakınınız uzun zamandır satın almak istediği büyük bir şeyin haberini verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Çocuklarınızla yapacağınız küçük tatil size iyi gelecek. Para harcama konusunda aşırılığa kaçtığınız malum. Masraflarınız konusunda kısıtlama yapmak zorunda olduğunuzu hissediyorsunuz. Gücünüzü kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Birlikte olduğunuz kişiyle gereksizve şiddetli bir tartışma yaşamışsınız.Fakat zaman size yanlışınızı gösterecek.İlişkinizi tekrar gözden geçirmefırsatı bulabilirsiniz. Biraz daha anlayışlı olabilirsiniz.İş yerindeki arkadaşlarınızla ortakprojelere yönelmek için uygun bir zaman değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Size canlılık ve pozitif bir tutum sağlayan şartlar var. Hayatın güzel yanlarını görmekte zorlanmayacak, kendinize yeni hobiler bulacaksınız. Boş zamanlarınız değerlendirmek kendinizi geliştirmek açısından olumlu fırsatlar bulacaksınız. Kendinizi iyi ifade edebileceğiniz yaratıcı çalışmalar ise sürüyor. Aşk hayatınızda hoş bir dönem içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş yerinizde ortada dolaşan söylentilerden güvensizlikler yaşayacak kadar etkilenmemelisiniz. Son zamanlardaki dayanaksız söylentilerden bir farkı yok gibi, içinizi rahat tutabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Özel hayatınızda yaşadığınız ilişkide hata yapmamaya dikkat etmeli, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde beraberliğiniz istenmeyecek durumlara gelebilir. İşinizin geleceğini etkileyebilecek konumda olan birisi, size önemli bir meselede açık davranmayabilir, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bugün evinizle ile ilgili onarım işleri için harcama yapabilirsiniz. Bugün evinize bazı ufak tefek ev eşyaları alabilirsiniz. Bugün kredi kartı borcunuzu biraz daha arttıracaksınız. Hesabınızı iyi bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Birlikte olduğunuz veya gönül verdiğiniz kişi ile ilişkileriniz size gittikçe daha yavan gelmeye başladı. Bu yüzden sakın gereksiz maceralara atılmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed